13
نسخه نهایی iOS 11

آیفون ۸ :گمانه زنی هایی درباره صفحه‌ی منحنی و حذف دکمه Home

دسته‌بندی‌ها : آیفون 8, ویژه ها
چهارشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

آیفون ۸ دارای صفحه‌ای منحنی و بدون دکمه ی هوم است.

iphone-8
اپل می‌تواند صفحه نمایشگر خود را یک سوم اینچ افزایش دهد

آیفون ۸ را می‌توان گوشی هوشمندی برشمرد که از همه جوانب غرق در شایعات و گمانه زنی های حاشیه‌ای شده است، اما با این حال همه ی منتقدان و پایگاه های خبری بر این مورد اتفاق نظر دارند که آیفون ۸ بدون شک با تمامی آیفون های ما قبل خود، حتی آیفون ۷ نیز بسیار متفاوت می‌باشد و آن را می‌توان جانشینی بلامقاطع بر تمامی آیفون های قبلی دانست. آخرین دسته از پیش‌بینی ها از تحلیلگران بارکلیز بر این خبر تأکید دارد که بدون شک سری بعدی آیفون یعنی آیفون ۸ دارای دکمه Home نبوده و همچنین دارای صفحه‌ای منحنی خواهند بود.

سلسله منابع خبری موجود، گزارشاتی حاکی بر این است که آیفون ۸ در مرحله طراحی را پشت سر می گذارد و یک پروژه ۱۰۰ درصد محافظت شده، شناخته شده است ولی با این حال بنظر می‌رسد که اپل می‌خواهد قسمتی از صفحه مسطح روی گوشی خود را برش داده و آیفون بعدی خود را دارای یک صفحه نمایشی با چرخشی پوششی در اطراف آن عرضه کند دقیقاً همان چیزی که در گوشی های Samsung Galaxy S7 مشاهده نمودیم. این گزارش‌ها می افزایند که آیفون پیش رو، می‌تواند به یک صفحه ۵ اینچی و ۵.۸ اینچی نیز مجهز باشد که نسبت به صفحات ۴.۷ اینچ و ۵.۵ اینچی در آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به نوبه خود پیشرفتی رو به بالا محسوب می گردد.

گرچه از بهار امسال این شایعات موجود بوده که اپل به دنبال این است که گوشی های همراه خود را داری صفحه‌ای منحنی مجهز می کند. ولی بر طبق گزارش‌ها اپل به دنبال ادعای سامسونگ بیان داشته که گوشی های آیفون خود را دارای وضوح بیشتر و همچنین صفحه نمایشی او ال ای دی OLED با مصرف انرژی کارآمد تر خواهد کرد و این یعنی امکان دارد که خبری از صفحات منحنی نباشد.

پیشنهاد ما :  خاموش کردن آیفون بدون دکمه پاور | خاموش کردن آیفون از Settings

بنا بر شایعات موجود در مورد آیفون می‌توان به ویژگی‌های دیگر از قبیل شارژ بی سیم، کاور شیشه‌ای و اسکنر عنبیه اشاره کرد که می‌تواند در نسخه های بعدی آیفون به چشم بخورد. گرچه همیشه این حدس گمان ها، فراتر از آنچه را که ما در آینده در واقعیت می‌بینیم می باشند.

 

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر