13
نسخه نهایی iOS 11

اپل با فروش ۵۴.۴ میلیون دستگاه iPhone در سه ماهه چهارم سالی مالی، فراتر از توقعات عمل کرد…

دسته‌بندی‌ها : آخرین مطالب
چهارشنبه , ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

اپل با فروش ۵۴.۴ میلیون دستگاه iPhone در سه ماهه چهارم سالی مالی، فراتر از توقعات عمل کرد…

شرکت اپل امروز بصورت رسمی اعلام نمود که توانسته در سه ماهه چهارم سالی مالی خود ۵۴/۴ میلیون دستگاه iPhone را بفروش برساند. این مقدار از فروش در حال حاضر حتی فراتر از پیش‌بینی های بورس وال استریت بوده، بر طبق این پیش‌بینی ها فروش اپل می بایست مبلغی حدود ۴۴/۸ میلیونی در سه ماه چهارم مالی شرکت اپل باشد، این در حالیست که این مقدار پیش‌بینی فروش مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کمتر بوده، اپل در سال پیش ۴۸/۰۴ میلیون از تلفن‌های همراه خود را بفروش رسانیده بود.در این باره تیم کوک مرد شماره یک اپل که سمت مدیر عاملی این شرکت بزرگ فناوری را بعهده دارد، بیان داشت که مشتریان و خریداران iPhone 7 تا حد زیادی راضی می باشند. از طرفی اپل در حال حاضر توانسته است به طور موازی به فروش ۹.۲ میلیونی دستگاه‌های لوحی خود یعنی تبلت های iPad برسد.

با توجه به درآمد کل شرکت اپل در سه ماهه چهارم خود می‌توان به مبلغ ۴۶.۹۰ میلیارد دلار آمریکا رسید،این در حالیست که این مبلغ بدست آمده تنها اندکی پایین‌تر از تحلیلی است که پیش تر تحلیلگران بورس وال استریت با پیش بینی مبلغ ۴۶.۹۶ میلیارد دلار خود، برای این شرکت حداکثر مقدار فروش را پیش بینی کرده بودند. در ارزیابی های معمول شرکت اپل، این شرکت بزرگ فناوری انتظار دارد که برای سه ماهه اول سال مالی بعدی، یعنی سه ماهه چهارم سال جاری، مجموع درآمد حاصله مقداری بین ۷۶ الی ۷۸ میلون دلار باشد، انتظاری که بسیار فراتر از انتظارات تحلیلگران و کارشناسان وال استریت است، تحلیلگران بورس وال استریت نسبت به تحلیلات خود مقدار ۷۴.۹ میلیارد دلار پیش‌بینی کرده بودند.

قابل ذکر است که با توجه به فروش عالی و دور از انتظار شرکت اپل، در طرف بورس خبر هایی رسیده است که نشان دهنده خلاف آنچه بود می باشد،در وال استریت، اپل توانست در طی ساعات اداری با تراکنش های عادی روزانه ۰.۵۱ درصد سهم خود را بالا بکشد یعنی مقداری برابر۶۰ سنت که بدینوسیله به قیمت هر سهم به ۱۱۸/۲۵ دلار رسید، اما در یک ساعت بعد، شاهد هبوط سهام این شرکت با نسبتی برابر ۲/۰۵ درصد بودیم و این بدین معنی است که هرسهم از سهام شرکت اپل به ۱۱۵/۸۲ کاهش یافت.

پیشنهاد ما :  نکات و ترفندهایی برای دریافت آی‌او‌اس 11

برچسب ها : , ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر