13
نسخه نهایی iOS 11

پاسخ به پیام‌های SMS به نسخه اندرویدی نرم‌افزار اسکایپ افزوده خواهد شد.

دسته‌بندی‌ها : اخبار
پنجشنبه , ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

پاسخ به پیام‌های SMS به نسخه اندرویدی نرم‌افزار اسکایپ افزوده خواهد شد.

شرکت مایکروسافت امروز از امکانی به نام SMS Replay رونمایی کرد، امکانی که در نسخه آتی اسکایپ در آندروید از آن بصورت عملی پرده برداری می شود. شرکت مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود در فضای اینترنت به این ویژگی از نرم‌افزار اسکایپ اشاره کرد و گفت که این امکان بصورت آزمایشی در حال حاضر در ویندوز ۱۰ موجود است و نسخه پیش رو اسکایپ، آن را در آندروید نیز پیاده‌سازی خواهد نمود، با این حال، مایکروسافت زمان دقیق و مناسبی را برای ارائه رسمی نسخه بعدی نرم‌افزار اسکایپ و افزودن این ویژگی در نسخه های پلت فرم آندروید مشخص نکرده است.

برای کسانی که تا به الان از ویژگی پاسخ‌گویی به پیام کوتاه (SMS Replay ) خبر نداشته‌اند می‌توان گفت که با این ویژگی بطور موازی در ویندوز ۱۰ دسکتاپ و تلفن همراه اقدام به ارسال و دریافت SMS ها و MMS های خود کنید، این امکان در حال حاضر به طور پیش‌فرض در ویندوز ۱۰ دسکتاپ و ویندوز ۱۰ موبایل موجود است،با این ویژگی تمامی این‌ها را می‌توانید در نرم‌افزار Skype داشته باشید. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا با ارسال و دریافت پیام های متنی، پیام های گروه، و عکس به طور مستقیم از کامپیوتر خود اقدام کنید.

کاربران ویندوز می‌توانند برای استفاده از این ویژگی ها، نرم‌افزار Skype Preview را بروی گوشی تلفن همراه و کامپیوتر خود نصب و استفاده نمایند. پیشنهاد ما این است که بعد نصب نرم‌افزار به قسمت تنظیمات و اختیارات Skype رفته و با توجه به نیاز های متداول خود به طور پیش‌فرض پیام‌های ارسالی خود را از طریق SMS و یا نرم‌افزار Skype انتخاب نمایند، گرچه می بایست خاطر نشان کرد که این امکان به طور زنده در دسترس است که هر زمان در حین مکالمه طرفین بتوانند تنها با زدن یک دکمه پروتکل ارتباطی خود را انتخاب کنند، در آخر می‌توان گفت که با استفاده از این امکان جدید مایکروسافت از این به بعد می‌توانید پیام‌های کوتاه SMS خود را از طریق کامپیوتر شخصی خود مدیریت کنید.

 

پیشنهاد ما :  تصاویر لو رفته گوشیBlackBerry Krypton را ببینید

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر