254
نسخه نهایی iOS 11

حمله ی سایبری ۱۶ بیمارستان در شمال انگلستان را تعطیل کرده است

دسته‌بندی‌ها : آخرین مطالب, اخبار
شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

حمله ی سایبری ۱۶ بیمارستان در شمال انگلستان را تعطیل کرده است

یک حمله ی سایبری ۱۶ بیمارستان در شمال انگلستان را درگیر کرده بطوری که این بیمارستان مجبور شده از پذیرش بیماران خودداری کند چون تمام سیستم دیجیتالی خاموش شده است. این حمله ی سایبری در نقاط مختلف کشور اتفاق افتاده است. هکر ها به بیمارستان هشدار داده اند درصورتیکه پول درخواست شده از سوی آن ها را پرداخت نکند تمام مدارک مربوط به بیماران و سابقه ی بیماری آن ها را از بین خواهد برد.

حمله ی سایبری

NHS دیجیتال که امنیت مجازی بیمارستان را کنترل می کند در این مورد گفته که در این حمله از ویروس کدگذار استفاده شده است. این ویروس اطلاعات موجود در کامپیوترهای آلوده را گروگان می گیرد و در مقابل خواسته ای را بیان می کند. از کامپیوترهای NHS تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که در آن نمایشگر نشان می دهد که هکرها تقاضای پول کرده اند و این جمله هم نوشته شده: اوپس، فایل های شما رمزگذاری شده اند!

NHS در این مورد می گوید هدف این هکرها فقط NHS نبوده و احتمال می رود خیلی از سازمان ها قربانی شوند.در این میان اسپانیا هم اعلام کرده که چند شرکت اسپانیایی هم قربانی حمله ی مجازی شده اند و سیستم عامل ویندوز کامپیوتر تعدادی از کارمندان مورد هدف قرار گرفته است.

در بیمارستان های لندن و انگلستان از بیماران خواسته شده به بیمارستان مراجعه نکنند مگر در شرایط اورژانسی.

پیشنهاد ما :  اضافه نمودن پشتیبانی HDR و Dolby Vision برای آیفون X توسط نت فلیکس

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر