254
نسخه نهایی iOS 11

خوشبو کننده های طبیعی را جایگزین کنید تا از خطر سرطان در امان باشید

سه شنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

خوشبو کننده های طبیعی را جایگزین کنید تا از خطر سرطان در امان باشید

اسپری های خوشبو کننده در خیلی از موقعیت های خجالت آور مثل کمد های تعویض لباس و شرایط استرس زا به کمک ما آمده اند. ولی از زمانی که برخی از بیماری ها به خاطر استفاده از این مواد شیمیایی بروز داده شدند بعضی از مصرف کنندگان تصمیم گرفتند از خوشبو کننده های غیر شیمیایی استفاده کنند. ولی چرا؟ در خوشبو کننده های صنعتی موادی بکار رفته که هنوز سوال برانگیز هستند.

خوشبو کننده

یکی از مهم ترین عناصر به کار رفته در این خوشبو کننده ها که مردم را به سمت دیگر محصولات کشانده آلومینیوم است. چون خوشبو بودن زیر بغل وابستگی زیادی به این عنصر دارد. یون آلومینیوم به سلول های تولید کننده ی عرق وارد می شود و از خارج شدن عرق جلوگیری می کند. در نتیجه این سلول ها متورم می شوند. این یون یکی از دلایل ابتلا به سرطان سینه و اختلالات عصبی مثل آلزایمر شناخته شده است.

البته هنوز نتایج قطعی مشخص نشده و هیچ شواهدی مبنی بر اثر آلومینیوم و سرطان زا بودن آن ثابت نشده است. با این حال خیلی از مردم معتقدند بهتر است همین حالا ریسک ابتلا را بپذیرند و از استفاده از این مواد صرفنظر کنند.

اگر فکر کردن به خوشبو کننده های طبیعی هم باعث می شوند عرق کنید بهتر است بدانید که کار کردن روی این محصولات و تولید آن به زمان زیادی احتیاج دارد و حتی تعدادی از آن ها هم امروزه به قفسه های فروشگاه ها راه پیدا کرده اند. بعضی از این محصولات مربوط به بزرگترین شرکت های تولید کننده ی دنیا هستند از جمله Aesop، Shed، Tarte و Neals Yard. اگر می خواهید خوشبو کننده های طبیعی را استفاده کنید می توانید فرمول های متنوعی را تجربه کنید از جمله پودر، کرم، مایع پمپ دار و حتی تکه های کریستالی!

پیشنهاد ما :  بررسی تخصصی iOS 11 (بیش از 230 ویژگی و تغییرات جدید )

شاید رسیدن به آن زمان کمی طول بکشه ولی وقتی به این محصولات برسید دیگر باید با عرق، چسبیدن لباس به بدن و لکه های سفید جا مانده روی لباس خداحافظی کنید.

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر