176
نسخه نهایی iOS 11

عرضه آیفون ۷ بالاتر از حد انتظار | پایینتر از میزان عرضه آیفون ۶اس

دسته‌بندی‌ها : آخرین مطالب
دوشنبه , ۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۶
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

عرضه آیفون ۷ بالاتر از حد انتظار

 

بنا به گزارش جدیدی که توسط وبسایت خبری تحلیلی KGI منتشر شده به نظر می رسد، میزان عرضه آیفون جدید اپل یعنی آیفون ۷ بالاتر از حد انتظار بوده، اما از آن طرف میزان عرضه این گوش نسبت به پلتفرم گوشی نسل قبلی این شرکت یعنی آیفون ۶ اس هنوز با وجود گذشت زمان دو هفته ای مقدار کمتری را نشان می دهد. با ما همراه باشید.

وبسایت مذکور در ادامه اذغان داشته که گوشی جدید اپل به لطف خبری مبنی بر مشکل انفجار در گلکسی نوت ۷ و همچنین اضافه شدن ویژگی جدید دوربین دوگانه در گوشی جدیدش، رشد چشمگیری را در میزان عرضه و تقاضای مشتریان تجربه کرده است.

 

آیفون 7

 

طی تحقیقات دقیقی که وبسایت KGI داشته، رنگ Jet Black محبوب ترین مدل مورد علاقه کاربران در هنگام پیش سفارش با میزان ۳۰ تا ۳۵ درصد به صورت جهانی بوده و همچنین میزان تقاضای این رنگ و طرح در پیش سفارشهایی که در چین ثبت شده، ۴۵ تا ۵۰ درصد را نشان می دهد. همچنین نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آیفون ۷ نیز با بیشترین میزان محبوبیت از نظر میزان حافظه روبرو شده که البته این میزان حجم درخواست تقریباً برای هر دو مدل ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی یکسان بوده است.

 

وبسایت خبری تحلیلی KGI میزان افزایش عرضه گوشی به بازار را از ۶۰ و ۶۵ میلیون تا ۷۰ و ۷۵ میلیون تخمین زده و همچنین پیشبینی کرده که این میزان عرضه گوشی برای آیفون ۷ هنوز هم نسبت به آیفون قبلی این شرکت، یعنی آیفون ۶ اس با مقدار کمتری روبرو شده است. با ما همراه باشید.

پیشنهاد ما :  ایده، مهمترین قسمتِ شروع کارآفرینی (کارآفرینی به سادگیِ آب خوردن)

 

آیفون 7

 

اگر بخواهیم نگاهی دقیقتر داشته باشیم باید اعتراف کنیم که این میزان حجم عرضه آیفون ۷ پلاس بالاتر و بهتر از میزان پیشبینی شده بوده و علت این افزایش نیز به علت خبر خرابی و انفجاری بود که در باتری گوشی های گلکسی نوت ۷ برخی کاربران دیده شده بود. همانطور که پیشتر نیز گفته شد یکی دیگر از دلایل تقاضای خوب مشتریان جهت خرید آیفون ۷ پلاس در واقع به کارگیری یک دوربین دوگانه تحت این پلتفرم توسط مهندسین اپل بوده است.

 

به طور کلی ما پیش بینی می کنیم که میزان عرضه آیفون ۷ در سال ۲۰۱۶ نسبت به عرضه آیفون ۶اس که در سال پیش به صورت جهانی عرضه شد، مقدار کمتری را نشان دهد.در واقع کمبود تامین اولیه آیفون جدید اپل یعنی آیفون ۷ از آن جهت بود که این میزان تقاضاء برای آیفون ۷ پیشبینی نشده بود. نکته دیگر اینکه با توجه به تقاضای زیاد و دور از انتظار برای مدل های Jet Blackای که پیش بینی محبوبیت آنها تا این حد نمی رفت سبب شد به علت آماده نبودن این مدل، شرکت اپل در این زمینه با کسری آیفون از این مدل جهت عرضه به بازار روبرود شود.

 

با این حال و با تمامی تفاسیر، اگر بخواهیم میزان درخواست کلی برای آیفون ۷ و مدل های زیرمجموعه آن با گوشی قبلی این شرکت یعنی آیفون ۶ اس را مقایسه کنیم، باید اقرار کنیم که امسال میزان درخواست ها نسبت به پارسال رقم کمتری را به ما نشان می دهند. در پایان شما عزیزان اگر شانس تهیه یک نسخه از آیفون ۷ را داشته اید می توانید نکات ضعف و قوت آنرا از جهات مختلفی با گوشی های نسل قبل این شرکت مقایسه کرده و نتایج آنرا با ما و دیگر کاربران سایت در بخش نظرات در میان بگذارید. ما را از نظرات خود محروم نفرمایید.

پیشنهاد ما :  بررسی تخصصی iOS 11 (بیش از 230 ویژگی و تغییرات جدید )

 

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر