254
نسخه نهایی iOS 11

لینکدین: خیلی از کاربرها استفاده ی صحیح این سایت را بلد نیستند

دسته‌بندی‌ها : آخرین مطالب, متفرقه
شنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

لینکدین: خیلی از کاربرها استفاده ی صحیح این سایت را بلد نیستند

اگر از لینکدین استفاده می کنید احتمال تجربه کرده اید که تعداد زیادی از کاربران آن که همگی غریبه هستند تمایل دارند با شما ارتباط برقرار کنند. هر چقدر فعالیت شما در این سایت بیشتر باشد و هر چقدر در زمینه ی کاری خودتان حرفه ای تر باشید احتمالا تعداد این تقاضاها بیشتر هم می شود.

لینکدین

شاید در وبسایتی مثل فیسبوک رد کردن درخواست یک کاربر غریبه خیلی عجیب و پیچیده نباشد چون شما نمی خواهید کسی غیر از دوستانتان به اطلاعات شخصی که ثبت کرده اید دسترسی پیدا کند ولی شرایط در لینکدین به گونه ی دیگری است. شاید تصور کنید چون این شبکه ی اجتماعی مربوط به حرفه ای هاست بهتر است تمام پیشنهادها را قبول کنید تا شاید حداقل یکی از آن ها نتیجه ی مطلوب به دنبال داشته باشد.

فردی به نام کیت در مورد این شیوه ی استفاده از لینکدین با مدیر سایت صحبت کرد و مدیر سایت پاسخ داد:

تو داری راه را اشتباه می روی کیت! و در ادامه در این مورد توضیح داد:

“لینکدین یک شبکه ی بسته است و دلیل آن هم کاملا مشخص است. اگر این شبکه بخواهد به عنوان یک ابزار معرفی به نحوی ارزشمند عمل کند، روابط هم باید معنا دار باشند. به شما بستگی دارد که به هر پیشنهاد دوستی چگونه پاسخ بدهید. به عنوان مثال اگر فردی از شما بخواهد که معرفیش کنید باید موقعیت را ارزیابی کنید تا ببینید این شرایط برای هر دو نفر شما مفید خواهد بود یا خیر.

پیشنهاد ما :  بررسی تخصصی iOS 11 (بیش از 230 ویژگی و تغییرات جدید )

لازم نیست هر کدام از کاربرانی که می خواهند با شما رابطه برقرار کنند را تجزیه و تحلیل عمیق کنید ولی اگر صحبت کردن با آن ها و یا حتی معرفی کردن آن ها به فردی دیگر به شما احساس بدی می دهد بدون هی ناراحتی می توانید قبول نکنید.

 

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر