53
نسخه نهایی iOS 11

ساده سازی محیط اندروید برای کاربرانی که خیلی اهل سر و کله زدن با تکنولوژی نیستند

چهارشنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

ساده سازی محیط اندروید برای کاربرانی که اهل تکنولوژی نیستند

تلفن‌های هوشمند می‌توانند بسیار پیچیده و گیج کننده باشند، مخصوصا برای آن‌هایی که پا به سن گذاشته اند و به طور کلی افرادی که اهل تکنولوژی نیستند. در حالی که شرکت‌های پیشرو تکنولوژی موبایل، مانند سامسونگ، LG، اپل و… سعی در طراحی محیط‌های ساده و کاربر پسند دارند، بسیاری دیگر از شرکت‌ها تلاش خاصی در این جهت نمی‌کنند و شرایط برای آن‌هایی از تکنولوژی دور مانده اند، سخت‌تر می‌شود. خوشبختانه به راحتی می‌توان محیط اندروید را برای افراد تازه کار و نا آشنا به تکنولوژی ساده سازی کرد. در اینجا می‌خواهیم دو روش برای انجام این کار را معرفی کنیم.

 

ساده سازی محیط اندروید

 

ساده سازی محیط اندروید رو می‌توان با نصب لانچرهای مخصوص این کار انجام داد. با نصب این اپلیکیشن‌ها از فروشگاه گوگل (Google Play) یا دیگر فروشگاه‌های اپلیکیشن، می‌توان محیط اندروید را از حالت پیش‌فرض بسیار ساده‌تر ساخت. لانچرهای انتخاب شده، رایگان هستند و با توجه به سادگی و محبوبیت آن‌ها نزد کاربران، انتخاب شده اند.

 

۱. اپلیکیشن Necta Launcher

ساده سازی محیط اندروید

با نصب اپلیکیشن Necta Launcher تمام محیط اصلی اندروید، از قبیل صفحه‌ی اپلیکیشن‌ها، دوربین، مدیریت پیامک، تماس تلفنی و… ساده سازی می‌شود. با این اپلیکیشن تمام قسمت‌های اندروید، با نمایی درشت و تمیز ارائه خواهد شد و کاربران به راحتی می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. در قسمت بالایی صفحه‌ی اصلی به راحتی می‌توان به تنظیمات اینترنت بی‌سیم، ساعت زنگ دار و دیگر ابزارهای مفید دست پیدا کرد. برای راحتی تماس با افراد مهم، می‌توان آن‌ها را به لیست سه نفره‌ی صفحه‌ی اصلی افزود.

پیشنهاد ما :  خاموش کردن آیفون بدون دکمه پاور | خاموش کردن آیفون از Settings

به طور کلی تقریبا تمام قسمت‌های این اپلیکیشن طوری طراحی شده است که بدون نیاز به توضیح بتوان از آن سر در آورد.

ساده سازی محیط اندروید

ساده سازی محیط اندروید

 

۲. اپلیکیشن Wiser

ساده سازی محیط اندروید

در حالی که هدف اپلیکیشن Necta Launcher ارائه‌ی محیطی ساده برای افراد مسن بود، اپلیکیشن Wiser برای افرادی که دنبال یک محیط ساده اما با میزان کمتری تغییر می‌گردند، مناسب است. در این لانچر، کاربران حق انتخاب بیشتری برای تغییر و شخصی سازی دارند و می‌توانند آنچه بیشتر برای آن‌ها مناسب‌تر است را برگزینند. در صفحه‌ی اصلی می‌توانید به قابلیت‌های اصلی موبایل مانند دوربین و تماس دسترسی پیدا کنید و با ضربه زدن به هر بخش، علاوه بر دسترسی به کاربرد، امکان تغییر لیست نیز وجود دارد.

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر