1355
نسخه نهایی iOS 11

گوشی های آیفون تحت سفارش اپل | Sold by Apple

دسته‌بندی‌ها : آخرین مطالب, آنلاک فکتوری
شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

Sold by Apple

چطور میشه فهمید یک گوشی آیفون توسط خود شرکت اپل فروخته شده یا اینکه به سفارش اپراتورهای دیگه هستش؟ این مطلب برای اون دسته از کاربرانی هستش که مشکل آیکلود دارن و قصد دارن بدونن که گوشیشون اصطلاحا Sold by Apple هست یا چیز دیگری. یه توضیح مختصر برای این موضوع این هستش که: خیلی از گوشی های آیفون مستقیم توسط خود شرکت اپل و توسط نمایندگی هاشون فروخته می شوند که به این ها اصطلاحا Sold by Apple میگن. ولی یه سری از گوش های آیفون به سفارش مثلا کشور انگلیس تحت اپراتور Vodafon فروخته می شوند که اصطلاحا Sold by Carrier معرفی می شوند.

 

sold by apple

 

حالا اگر به هر دلیلی گوشی آیفون و یا آیپد شما آیکلودش قفل شد شما نهایتا برای رفع این مشکل میبایست دنبال سرویس هایی باشید که اصطلاحا آیکلود دستگاه شما رو حذف کنند. به سرویس های مختلفی برخورد خواهید کرد با عناوین زیر. یعنی اگر آیفون شما Sold by Apple باشد هرگز روی سرویس “حذف آیکلود مخصوص کشورهای اروپایی” نمی تونید ثبت کنید.

  • حذف آیکلود مخصوص کشورهای اروپایی
  • حذف آیکلود مخصوص کشور هند
  • حذف آیکلود مخصوص کشور استرالیا
  • حذف آیکلود مخصوص Sold by Apple
  • حذف آیکلود فقط در حالت Sold by Carrier

 

شما در ابتدا نمی دونید وضعیت گوشیتون چگونست و نمیدونید گوشی شما به سفارش کجا هستش؟ سرویسی وجود داره که تعیین میکنه سفارش آیفون شما برای کجاست و در ادامه میتونید سفارشتون رو بر همون اساس تعیین کنید.

هزینه این استعلام ۵۰۰۰ تومان هستش

زمان انجام کار: ۱-۶ ساعت

پیشنهاد ما :  درز تصویری از G10 هوآوی

اگر تمایل داشتید می تونید با استفاده از لینک زیر ثبت سفارش کنید:

لینک ثبت سفارش

 


وب سایت ما سرویس حذف آیکلود رو با درصد موفقیت ۱۰۰ درصد انجام می دهد و می تونید اگر تمایل داشتید سفارشتون رو ثبت کنید. فقط اینکه وب سایت ما سرویسی رو که ارائه میدهد در زمان ۲۴ تا ۷۲ ساعت بوده و اینکه سرویس ما تحت هر شرایطی این کار رو انجام خواهد داد. مهم نیست سفارش آیفون شما برای کجا باشد. توجه داشته باشید درصد موفقیت برای برداشتن آیکلود سرویس ما ۱۰۰ درصد بوده و درصد موفقیت برای دیگر سرویس ها که بخشیش رو در بالا اشاره شده حدود ۵۰-۸۰ درصده و ما فقط سرویس صد درصدی انجام میدهیم.

برای اطلاعات بیشتر می تونید اینجا کلیک کنید

نظرات کاربران (۲ )

  1. […] پشتیبانی از تمامی مدل ها و اپراتورها و حتی مدل هایی که Sold by Apple هستند (برای اطلاعات بیشتر این مورد کلیک کنید) […]

  2. […] پشتیبانی از تمامی مدل هایی که Sold by Apple هستند (برای اطلاعات بیشتر این مورد کلیک کنید) […]

افزودن نظر