53
نسخه نهایی iOS 11

تلگرام قابلیت حذف پیام‌های ارسال شده را به آخرین نسخه ی این برنامه اضافه کرد

دسته‌بندی‌ها : آخرین مطالب, ویژه ها
چهارشنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

نسخه‌ی جدید تلگرام با قابلیت حذف پیام‌های ارسال شده منتشر شد

با فرا رسیدن سال جدید میلادی، پیام رسان تلگرام که در بین ایرانیان بسیار محبوب شده است، نسخه‌ی جدید خود را با امکانات جذابی منتشر کرد. در نسخه‌ی ۳.۱۶ امکان حذف پیام‌های ارسال شده، مشاهده میزان استفاده از شبکه‌ی ارتباطی، کوتاه کننده لینک t.me و چندین امکان کوچک و بزرگ دیگر اضافه شده است.

نسخه‌ی جدید تلگرام

 

حذف پیام‌های ارسال شده در تلگرام

قابلیتی که بسیاری از کاربران از مدت‌ها قبل منتظر آن بودند، امکان حذف پیام‌های ارسالی است. در نظر بگیرید پیامی را به جای دوست‌تان به رئیس‌تان ارسال کرده اید، تا قبل از این راهی برای برگشت زدن پیام وجود نداشت اما حالا می‌توانید با حذف آن پیام، از دیده شدن آن توسط مخاطب یا مخاطبان (در گروه‌ها) جلوگیری کنید. قابلیت حذف پیام تا ۴۸ ساعت پس از ارسال آن قابل انجام است. لازم به ذکر است این قابلیت تنها زمانی کارا و سودمند است که مخاطب شما، هنوز پیام را مشاهده نکرده باشد.

نسخه‌ی جدید تلگرام

 

مشاهده حجم استفاده از شبکه‌ی ارتباطی

برای بسیاری از کاربران مخصوصا کاربران ایرانی که از بسته‌های اینترنتی حجمی و گران قیمت استفاده می‌کنند، آگاهی از میزان دیتای استفاده شده می‌تواند جالب و مفید باشد. با امکانات ارائه‌ شده در نسخه‌ی جدید تلگرام، آگاهی از میزان مصرف اینترنت در بستر ارتباطی Mobile Data و همچنین WIFI فراهم شده است.

نسخه‌ی جدید تلگرام

 

کوتاه کننده لینک t.me

کوتاه کننده‌ی لینک تلگرام در حقیقت در گذشته (سال ۲۰۱۴) معرفی شده بود، این لینک‌ها معادل همان telegram.me هستند اما با کوتاه بودن، کار اشتراک و معرفی آدرس پروفایل، گروه، پک استیکر یا کانال‌تان به دیگران بسیار راحت‌تر می‌شود. گذشته از امکانات معرفی شده، تغییرات بزرگ و کوچک زیادی برای بهینه سازی اپلیکیشن و بهتر کردن تجربه‌ی کاربری اعمال شده است. برای دریافت این به روز رسانی و بهره‌مندی از امکانات جدید کافیست با مراجعه به فروشگاه‌های اپلیکیشن مانند Google Play، نسخه‌ی جدید تلگرام را دریافت کنید.

پیشنهاد ما :  بررسی تخصصی iOS 11 (بیش از 230 ویژگی و تغییرات جدید )

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر