جدیدترین اخبار خودرو

آلفا رومئو ۴C جدید تا سال ۲۰۱۹ ارائه می شود

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

ارائه آلفا رومئو ۴C جدید تا سال ۲۰۱۹ با بروزرسانی های جدید صورت خواهد گرفت.

طبق گزارش جدیدی که در مورد ارائه آلفا رومئو ۴C (Alfa Romeo 4C) منتشر شده است، این ماشین بروزرسانی قابل توجهی برای سال ۲۰۱۹ دریافت خواهد کرد. این ماشین اسپرت با کربن فایبر، یک سیستم تعلیق و فرمان بازبینی شده، دریافت خواهد کرد. همچنین گفته شده است که ممکن است موتور جدیدی نیز برای این ماشین در نظر گرفته شود. اما متاسفانه هیچ انتقال دستی در کارت ها در کار نخواهد بود. روبرتو فدلی (Roberto Fedeli) مهندس ارشد آلفا رومئو و مازراتی (Maserati)، تائید کرد که ۴C جدید، از سیستم جدید Stelvio Quadrifoglio برخوردار خواهد بود. به نظر می رسد این ماشین جدید تا پاییز سال ۲۰۱۸ تولید شده و اوایل سال ۲۰۱۹ نیز به فروش برسد.

ارائه آلفا رومئو 4C

۴C در سال ۲۰۱۴ با بررسی های مختلفی عرضه شد. با ارائه آلفا رومئو ۴C تجربه رانندگی توسط این ماشین در مسیرهای مسابقه ای بسیار لذت بخش و خالص بود، اما در خیابان های معمولی بسیار سخت و سیستم فرمان و دنده آن اذیت کننده بوده است. فدلی ظاهرا نقص های ۴C را به رسمیت شناخته است و می خواهد تا عملکرد ماشین را بسیار بهتر نماید. در واقع او می خواهد تا این کار را بیشتر انجام دهد. وی افزود: “ما می خواهیم که به فرمول ۱ بازگردیم و به ۴C به عنوان ماشین منحصربفرد برند خود احتیاج داریم.”

ارائه آلفا رومئو 4C

اگر شما از گزین های گیربکس دستی استفاده کردید، نباید از شانس هراسی داشته باشید. فدی (Feddi) می گوید که هیچ برنامه ای برای معرفی نسخه های دستی در مدل های  ارائه آلفا رومئو ۴C، مازراتی یا فراری در آینده ندارد و به کارایی بالاتری از این احتیاجی نیست. فدی دلیل اصلی این موضوع را فقدان تقاضا می داند. هنگامی که وی در فراری (Ferrari) مشغول به فعالیت بود، اعتقاد داشت که در حدود ۱۰ میلیون یورو برای توسعه چنین انتقالی نیاز است و تنها دو مشتری سفارش چنین تنظیماتی را در ماشین های سفارش داده خودشان داده بودند.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر