جدیدترین اخبار خودرو

نویسنده The Revenant در فیلم استارترک تارانتینو همکاری خواهد کرد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

نویسندگی استارترک تارانتینو به مارک ال اسمیت سپرده شد

پس از اینکه گمانه زنی های زیادی در مورد نویسندگان احتمالی فیلم استارترک تارانتینو شد، حال خبر می رسد که نویسنده فیلم اسکاری از گور برخواسته (The Revenant) یعنی مارک ال اسمیت (Mark L. Smith) در استار ترک تارانتینو همکاری خواهد کرد. کارگردان فیلم های پالپ فیکشن و هشت نفرت انگیز که فیلم جدیدش درجه سنی R دریافت کرده است، ایده های اصلی فیلم را پایه گذاری خواهد کرد. از آنجایی که جی جی آبرامز کار تهیه کنندگی فیلم را برعهده خواهد داشت، انتظار می رود اسمیت نیز به عنوان نویسنده در کنار غول های فیلمسازی جهان باشد. اسمیت به خاطر نویسندگی Overlord که توسط جولیوس آوری پرداخته شده و استودیو Bad Robot نیز ناشر آن بوده است، شناخته می شود.

استارترک تارانتینو

فیلم جدید تارانتینو تحت عنوان استارترک تارانتینو که نهمین فیلم وی نیز محسوب می شود، قرار است در آگوست سال ۲۰۱۹ اکران شود. تارانتینو هرگز یک فیلم فراینچاینزی را به فستیوال فیلم های برتر نبرده است و این فیلم شاید بتواند نقطه عطفی در کارنامه این کارگردان با سابقه باشد. فیلم بعدی تارانتینو به ماجرای قتل چارلز منسون می پردازد که طبق قراردادی با سونی قرار است ساخته شود. تاریخ انتشار فعلی این فیلم برای آگوست ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است که مصادف با ۵۰امین سالگرد قتل شارون تیت و چهار نفر دیگر در سال ۱۹۵۹ می شود. منابع این فیلم را با پالپ فیکشن تارانتینو مقایسه می کنند و بودجه آن را در حدود فیلم Django Unchained تخمین می زنند که در حدود ۱۰۰ میلیون دلار می باشد. این فیلم با همین بودجه در نهایت ۴۲۵ میلیون دلار در جهان کسب کرد.

پیشنهاد ما :  گوشی هوشمند نوکیا با دوربین پنج لنزی در دست ساخت است

استارترک تارانتینو

به نظر شما عملکرد مارک ال اسمیت در فیلم استارترک تارانتینو چگونه خواهد بود؟ به نظر شما می تواند موفقیتی در خور ار گور برخواسته برای خودش کسب نماید؟ نظرات خود را از ما دریغ نکنید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر