جدیدترین اخبار خودرو

چگونه اعلانات و یادآور های دستیار صوتی بیکسبی را غیر فعال کنیم؟

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

یکی از ویژگی های مهم گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۸، تجهیز بودن آن به دستیار صوتی اختصاصی شرکت سامسونگ تحت عنوان بیکسبی بود که حتی دکمه ی مخصوص فعال سازی آن نیز برای گلکسی اس ۸ در نظر گرفته شده بود ولی این دستیار مشکلاتی با خود به همراه داشت که باعث ناراضی بودن کاربران از آن شده است.

فشردن دکمه ی بیکسبی به صورت تصادفی واقعا رنج آور است و رنج آور تر این است که این دستیار صوتی شرکت کره ای سامسونگ بعضی از مواقع با اعلانات و یادآور ها شما را میترساند. این دستیار هنگامی که شما آلارمی تنظیم نکنید، تصور میکند که شما فراموش کرده اید و مدام هشدار میدهد که آلارم تنظیم کنید که نشان دهنده ی تلاش بیکسبی برای نقش داشتن در زندگی روزانه ی شما میباشد ولی این کار باعث مزاحمت میشود، به طوری که بعضی از کاربران گلکسی اس ۸ اقدام به غیر فعال سازی این دستیار صوتی نموده اند. دیگر نیازی به غیر فعال سازی این دستیار صوتی کاربردی نیست و به وسیله ی این آموزش میتواند اقدام به غیر فعال کردن اعلانات و یادآور های بیکسبی کنید.

اگر شما نیز جزو کاربران گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۸ هستید و اعلانات و یاد آور های بیکسبی برایتان مزاحمت ایجاد کرده است و قصد غیر فعال سازی آن را دارید، باما همراه باشید تا شما را در غیر فعال نمودن اعلانات این دستیار صوتی یاری نماییم:

قدم اول: بیکسبی را با زدن دکمه ی مخصوص به آن باز کرده و سپس برروی سه نقطه که در سمت راست بالای صفحه قرار گرفته است، ضربه بزنید.

پیشنهاد ما :  گوشی‌های گلکسی A سامسونگ در سال 2018 در سه رنگ عرضه می‌شوند

قدم دوم: تنظیمات را باز کرده سپس وارد بخش اعلانات (Notifications) شوید.

بیکسبی

قدم سوم: در صفحه ی باز شده، به راحتی گزینه ی Bixby Home Cards را غیر فعال نمایید.

بیکسبی

پس از این کار، دستیار صوتی بیکسبی دیگر در پس زمینه ی گوشی فعال نخواهد بود و تنها با فشردن دکمه ی مخصوص به این دستیار فعال میشود و دیگر از سوی این دستیار هیچگونه اعلانی دریافت نخواهید کرد. برای فعال سازی دوباره ی اعلانات نیز باید همین مراحل را طی کرده و سپس گزینه ی Bixby Home Cards را فعال نمایید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر