جدیدترین اخبار خودرو

زمان انتشار آخرین فصل سریال Love از طرف نتفلیکس اعلام شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

زمان انتشار آخرین فصل سریال Love، توسط نتفلیکس اعلام شد.

فصل سوم و نهایی سری Love که از شبکه نتفلیکس پخش می شود، در روز ۹ مارس ۲۰۱۸ در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. این سریال توسط پاول راست، جاد اپاتو و لسلی آرفین ایجاد شده است و کار تولید آن نیز برعهده Legendary بوده است. گفتنی است که با انتشار آخرین فصل سریال Love، همه قسمت های این فصل در همان روز ارائه خواهد شد.

انتشار آخرین فصل سریال Love

جان اپاتو (Judd Apatow) مدیر اجرایی سریال در گفتگویی اعلام کرد: “ما در مورد فصل سوم بسیار هیجان زده هستیم، من فکر می کنم که بهترین و بامزه ترین فصل این سری را خواهیم دید و سریال را در بهترین زیباترین حالت خودش به پایان می رسانیم.”

سیندی هالند (Cindy Holland) معاون رئیس نتفلیکس نیز در مورد انتشار آخرین فصل سریال Love، مصاحبه ای کرده است: “ما در مسیر این سریال نمی توانستیم به افراد دیگری جز جود اپاتو، گیلیات جاکوبز، پاول راست، لسلی آرفین و بقیه تیم شگفت انگیز بازیگری و تولید سریال به عنوان کسانی که این سری ویژه را به ما داده اند، امید ببندیم. در طی سه فصل طرفداران سریال در سراسر جهان با ما خندیدند و گریه کردند و با میکی و گاش سفر هیجان انگیزی را به درون داستان ما داشته اند. دوست داریم تا پایان این سفر با طرفداران خود باشیم.”

اولین فصل سریال Love با ۱۰ قسمت در تاریخ ۱۹ فوریه سال ۲۰۱۶ عرضه شد. فصل دوم نیز با ۱۲ قسمت در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۱۷ ارائه شده است. این سریال بازیگرانی همچون کلودیا اوهاردتی (Claudia O’Doherty) در نقش برتی بائور دارد. ستاره های مهمانی که در این سریال حضور داشتند متشکل از ویل ساسو (Will Sasso) و آندی دیک (Andy Dick) می شوند که در کنار ستاره های معمول سریال نظیر چارلی یی (Charlyne Yi)، ملینا وینتروب (Milana Vayntrub)، مادام آمیک (Mädchen Amick) و هورانوی سانز (Horatio Sanz) بوده اند. انتظار می رود تیم بازیگری در انتشار آخرین فصل سریال Love نیز همراه طرفداران باشند.

پیشنهاد ما :  پای الکسا به گوشی‌های هوشمند باز می‌شود

انتشار آخرین فصل سریال Love

نظر شما در مورد انتشار آخرین فصل سریال Love چه می باشد؟ آیا برای بازگشت این سریال نتفلیکس در سال آینده هیجان زده هستید؟ نظرات خود را از ما دریغ نکنید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر