جدیدترین اخبار خودرو

بازنگری یا تازه سازی، آنچیزی که از Lincoln Nautilus انتظار داریم

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

بازنگری یا تازه سازی؟ همه انتظارات از Lincoln Nautilus در برهه ای که خبری از MK جدید نمی باشد.

سال گذشته در نمایشگاه اتوموبیل دیترویت (Detroit Auto Show) لینکولن (Lincoln) از ماشین جدید و گل سرسبد خودش به نام Continental رونمایی کرد. این معرفی نه تنها بازگشتی همراه با یک نام افسانه ای بود، بلکه نشانه ای تلقی می شد که نشان می داد، لینکولن توجهات خود را نسبت به MK تغییر داده است. پس از این رونمایی در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس، شگفتی دیگری را مشاهده کردیم مبنی بر اینکه، MKX به Nautilus تغییر پیدا خواهد کرد. با توجه به انتظارات از Lincoln Nautilus این موضوع فراتر از یک تغییر نام ساده بود و مشخص شد که جلوبندی ماشین نیز به کلی تغییر پیدا خواهد کرد. پس چگونه خروجی Nautilus می تواند با خروجی MKX مقایسه شود؟

انتظارات از Lincoln Nautilus

در قسمت جلوبندی خودرو، بدیهی است که تغییرات زیادی انجام شده است. Nautilus هم اکنون شامل چراغ های جدیدی می باشد که ما برای اولین بار در خودرو Continental این شرکت شاهد بوده ایم. چراغ های این خودرو نیز بروز شده است و سپر بالایی آن دوباره طراحی شده است. قرار گرفتن یک پنجره مشلک در اطراف خودرو که طراحی کاملا متفاوتی نیز دارد از دیگر تغییرات می باشد. این تغییر به خودی خود بسیار ناراحت کننده بود و به نظر می رسید که مشتریان مجبور به پذیرفتن
آن باشند، اما به نظر می رسد این تغییرات بهتر از آن چه که فکر می کردیم بوده است.

با نگاه کردن به مشخصات خودرو، همه چیز تقریبا یکسان به نظر می رسد. به رغم تغییر نام خودرو، لینکولن تغییر تازه ای به میان چرخ خودرو نیز داده است. با این حال سپر جلویی Nautilus با الهام گیری از Continental حس و حال خوبی دارد. با توجه به انتظارات از Lincoln Nautilus لینکولن چند تغییر جزئی دیگر نیز در خودرو انجام داده است. مهمتر از همه چراغ های عقب به روز شده اند و اسکنر هوشمند صندوق عقب بازسازی شده است. این یک نگاه کاملا متفاوت نیست، اما می تواند یه رفرش خوب برای خودرویی باشد که تغییرات جزئی بسیاری دریافت کرده است.

داخل خودرو، هیچ تغییر عمده ای نداشته است. بخش مرکزی اتاق و بسیاری از عناصر دیگر بدون هیچ تغییری باقی مانده اند. بنابراین اگر امیدوار بوده اید که Nautilus از شر دکمه های فشاری MKX خلاص شود، باید نامیدتان کنم. اما لینکولن موفق شده است که فضای جلوی صندلی های عقب و سقف خودرو را افزایش دهد. با این وجود ردیف سوم دیگر به Nautilus اضافه نشده است.

انتظارات از Lincoln Nautilus

خبر خوب این است که با توجه به انتظارات از Lincoln Nautilus این تغییرات گفته شده به زودی با یک نام واقعی، برای بقیه محصولات لینکولن نیز منتشر خواهد شد. برای جلوگیری از سردرگمی بیش از حد، MKX نام جدیدی اضافه نخواهد کرد. اما به گفته مدیران شرکت کم کم نام MK به پایان خود خواهد رسید. در حالی که Nautilus و the Navigator هردو با یک نام شروع می شوند، لینکولن قصد ندارد تا ماشین های جدید خود را با حرف N شروع کند. با توجه به اینکه در چندین سال گذشته، مشتریان چند بار به خاطر همین موضوع سردرگرم شده اند، این می تواند خبر خوبی برای آنان باشد.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر