جدیدترین اخبار خودرو

راب لو در بازسازی فیلم بدذات ایفای نقش خواهد کرد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

راب لو ستاره فیلم هایی همچون آتش سنت المو و کد سیاه، برای ایفای نقش در بازسازی فیلم بدذات برنده اسکار، که در سال ۱۹۵۶ اکران شده بود، انتخاب شده است. این بازسازی به صورت عکس جنسیتی اتفاق خواهد افتاد و فعلا در مرحله مذاکره با کمپانی برادران وارنر که صاحب امتیاز این فیلم می باشند، قرار دارد.

جا به جایی جنسیت فیلم بدذات متعلق به نقش اصلی نخواهد بود و همچنان یک زن ایفاکننده این نقش خواهد بود. در بازسازی فیلم بدذات، این تغییر متعلق به والده ای خواهد بود که در سال ۱۹۵۸ توسط نانسی کلی ایفای نقش شد و همان سال نیز نامزد جایزه اسکار شد. پتی مک کورماک نیز یک نامزدی به خاطر بازی در نقش دختر کلی در فیلم دریافت کرد. در این نسخه، لو در نقش پدر دختر جوان صاحب نقش منفی فیلم خواهد بود. فیلم بدذات توسط باربارا مارشال که برفراز آرزوها (Wish Upon) را در کارنامه دارد، نویسندگی شده است و براساس رمان ویلیام مارش که در بهترین فروش خود را در نمایش برادوی کسب کرد، ساخته و پرداخته شده است.

بازسازی فیلم بدذات

در داستان فیلم می خوانیم که، رویداد وحشتناکی در مدرسه اما جوان (که فیلم اصلی رودا نام داشت) و پدرش (لو) اتفاق می افتد و مقدمه سوالاتی است که در مورد اما پیش می آید. حال سوالاتی پیرامون اینکه آیا پدرش باید زارهای اما را پیش خودش نگه دارد یا او را از آسیب رساندن به دیگران بازدارد؟

فیلم اصلی توسط مروین لی روی (Mervyn LeRoy) کارگردانی شده است که از فیلنامه جان لای اقتباس گرفته شده است. لو علاوه بر حضور در جمع بازیگران بازسازی فیلم بدذات، کار تهیه کنندگی اجرایی فیلم را نیز به همراه مارک وولپر از سازمان وولپر برعهده خواهد داشت. انتخاب بازیگران در مرحله ابتدایی قرار دارد و انتظار می رود تولید فیلم از اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز شود.

پیشنهاد ما :  منتظر معرفی محصولی نفیس از نوکیا در همایش جهانی موبایل 2018 باشید

بازسازی فیلم بدذات

راب لو به خاطر بازی در سریال The West Wing و درام کد سیاه شبکه CBS شناخته می شود. لو در یک کمدی فضایی به نام اورویل نیز بازی کرده است. وی بازیگری و تهیه کنندگی اجرایی را از کمپانی خودش به نام Lowe Films و برای A&E شروع کرده و ادامه دار بوده است. لو به خاطر بازی در فیلم هایی همچون آتش سنت المو، بیگانگان و جهان وین شناخته می شود.

نظر شما در مورد بازسازی فیلم بدذات چیست؟ نظرات خود را با ما در میان گذارید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر