جدیدترین اخبار خودرو

بن افلک از احتمال ایفای دوباره نقش بتمن می گوید

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

احتمال بازی بن افلک در نقش بتمن از زبان خودش

بن افلک که ایفا کننده نقش بتمن در فیلم “بتمن علیه سوپرمن” بوده است و در همین فیلم “جوخه انتخاری” نیز در همین نقش ظاهر شده بود، در آخرین بازی خودش، به عنوان بتمن در فیلم “لیگ عدالت” بازگشت. حال بن افلک طی مصاحبه ای که با DailySabah داشته است در مورد فیلم “لیگ عدالت” صحبت کرده است و به این موضوع پرداخته است که آیا دوباره شاهد بازگشت بن افلک در نقش بتمن خواهیم بود یا خیر.

بن افلک در نقش بتمن

وی درباره بن افلک در نقش بتمن گفت: “من این ورژن از بتمن را بسیار دوست دارم، زمانی که به صورت تمام وقت از دست سوپرمن عصبانی و مضطرب باشید، می تواند به ارائه یک تصویر تیره و تار از بتمن کمک کند. اما بتمن مانند جوکر نمی باشد و اصلا شوخی بردار نیست. اما خب گاهی اوقات می تواند به عنوان یک مورد استوار برای فلش باعث خنده شود. این یک پویایی بسیار عالی برای نقشی است که می تواند وحشیانه تر و در عین حال دارای خودآگاهی باشد. خود این موضوع در خود فیلم نیز بسیار سرگرم کننده بود و دستاورد بسیار بزرگی است.”

او در مورد تفاوت های بن افلک در نقش بتمن و بروس وین نیز صحبت کرد. وی به سایت گفت: “من فکر می کنم که این یک پدیده بسیار جالب است. در فیلم لیگ عدالت ما شاهد یک نسخه افراطی از بتمن هستیم، اما بروس وین شخصیت واقعی بتمن را نمایش میدهد و واقعا طرح ریزی شده است و او نیز از این واقعیت استفاده می کند و بسیار اسرارآمیز و ناشناخته ظاهر می شود. تیره و تار و انتقام جو از دل سایه ها بیرون می آید و خودش را مخفی می کند. این کار به او بسیار کمک می کند. این یک هوایت دوگانه است که به بروس کمک می کند تا آنچه را که انجام می دهد را به بهترین شکل انجام دهد. این سوال حتی گاهی اوقات برای من نیز اتفاق می افتد که ماسک واقعی چه کسی است؟ آیا بروس وین ماسک است، یا بتمن یک ماسک می باشد؟”

پیشنهاد ما :  پای الکسا به گوشی‌های هوشمند باز می‌شود

بن افلک در نقش بتمن

افلک همچنین درباره آینده خود به عنوان ایفا کننده نقش بتمن اضافه کرد: “این برای من جالب است و من همیشه مسائل را براساس شایستگی موارد ارزیابی می کنم. من می خوام یک فیلم بتمن را کارگردانی کنم و هنوز فیلنامه خاصی دریافت نکرده ام که برای من جالب توجه باشد. بنابراین آنها شروع به نوشتن فیلنامه جدیدی کرده اند. در حال حاضر من فکر می کنم که DC می تواند از بسیاری از امکانات خود برای این منظور استفاده کند و من فقط به دنبال منافع خودم در این موضوع هستم. من واقعا دوست دارم که با این تیم کار کنم و شادی واقعی من در این کار خواهد بود.”

نظر شما در مورد بن افلک در نقش بتمن چیست؟ آیا دوست دارید که فیلم دیگری از بتمن با ایفای نقش بن افلک را ببینید؟ نظرات خود را با ما در میان گذارید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر