تبلیغات در آی تک ۲۴

 

جهت تبلیغات در وب سایت iTECH24.IR می توانید پنل های زیر را مشاهده کنید و با ما در ارتباط باشید. برای مشاهده تصویر کامل کافیست روی تصویر زیر کلیک کنید تا پلن های چیده شده را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که پلن ها در حداقل بازه زمانی یک ماهه قابل رزرو می باشند و همچنین می توانید در صورت تمایل و توافق پلن ها را تا ۳ ماه و ۶ ماه تمدید کنید. در زیر مشاهده می کنید پلن ها از پلن A تا پلن G قرار داده شده اند. 

 

پلن A : این پلن هم می تواند بصورت دو تایی انتخاب شده و قرار داده شود و هم می توانید دو بنر را یک بنر لحاظ کنید و فقط یک بنر در این موقعیت قرار داده شود. نمایش فقط در صفحه اصلی می باشد.

پلن B: این پلن در تصویر یک عکس می باشد اما می توانید به دو یا سه بنر هم اضافه شود. طول بنرها دلخواه بوده اما توجه داشته باشید پیش از قرار دادن آن در سایت بررسی می شود و اگر از حد استاندار خارج شود قطعا یا پذیرفته نمی شود و یا قیمت آن تغییر خواهد کرد. نمایش در صفحه اصلی و صفحه ادامه مطلب می باشد.

پلن C و F و G همانند پلن B تعریف می شوند.

پلن D: این پلن بصورت مشخص در ابعادی که اعلام شده است قابل پذیرش است. توجه داشته باشید از بنرهایی که با سرعت بالا باشند و مزاحمت بصری داشته باشد پذیرفته نمی شود.

پلن E: این پلن شامب یک عکس و یک عنوان می باشد و می توانید در یک ردیف سه ستونه از آن استفاده کنید. نمایش در صفحه اصلی و صفحه ادامه مطلب.

پلن موجود در زیر شمارش صفحه: شامل لوگو و یک متن می باشد. نمایش در صفحه اصلی.

 

رپورتاژ آگی در وبسایت iTECH24.IR : این پلن هم اکنون با قیمت ۸۰،۰۰۰ تومان قابل سفارش می باشد.

 

ارتباط با ما »»» [ تلگرام و واتس اپ قابل پشتیبانی می باشد ] »»» ۰۹۳۶۱۰۰۶۸۶۶

 

مشاهده تمامی پلن های صفحه اصلی وب سایت iTECH24.IR

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!