جدیدترین اخبار خودرو

رنو و معرفی نسخه Extreme کوئید در اندونزی

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

شرکت رنو در جریان نمایشگاه اتومبیل اندونزی از نسخه Extreme کوچکترین کراس اوور خود یعنی کوئید رونمایی به عمل آورد. این خودرو در نسخه Extreme از طراحی اسپرتی برخوردار بوده و رینگ های بزرگی شامل حال آن شده است. Extreme یک نسخه کاملا افراطی برای کوئید محسوب شده زیرا مدل را کاملا متفاوت نمود. خطوط طراحی روی بدنه، چراغ های LED متفاوت، کیت بدنه اسپرت و پهن از ویژگی های ظاهری نسخه Extreme کوئید می باشد. رنو از رینگ های OZ برای این مدل بهره گرفته که ظاهری جالب به کوئید بخشیده است.

در بخش عقب شاهد سپری با ساختار مشابه سپر جلو هستیم و هواکش هایی بزرگ در کنار دیفیوزرها مشاهده می شود. همچنین روی درب عقب نیز یک اسپیولر گسترده ای قرار گرفته تا طراحی بیرونی Extreme کوئید چشمگیر و قابل توجه است. البته رنو با چنین طراحی برای کوئید کوچکترین کراس اوور را جالب توجه ساخته و آن را به محصولی قابل تبدیل نمود.  اگرچه در فضای بیرونی رنو کوئید تغییرات جدیدی با بسته Extreme داشته اما در فضای داخلی رنو تغییرات چشمگیری حاصل نکرده تا به مدلی چشمگیرتر تبدیل شود. در نسخه آسیایی کوئید از پیشرانه ۱.۰ لیتری SCe با خروجی ۶۸ اسب بخار در نظر گرفته شده که در کنار گیربکس ۵ سرعته قرار می گیرد. 

شرکت رنو قصد داشته در کوئید Extreme را در سال ۲۰۱۸ راهی بازار کند. در حقیقت کوئید Extreme یک نسخه تهاجمی شده نسبت به نسخه اصلی بوده که کمپانی رنو آن را توسعه داده است. Extreme تنها نسخه اسپرت رنو برای کوئید نیست و در سال ۲۰۱۶ کانسپت کوئید Racer را طی نمایشگاه Auto Expo هند رونمایی کرده است. این مدل نیز از کیت بدنه اسپرتی بهره می برد و در فضای داخلی نیز رنو تغییراتی برای تبدیل شدن مدل به خودرو اسپرت حاصل نمود. این ویژگی های ظاهری با رینگ ۱۸ اینچی آلومینیومی، کوئید Racer  حقیقتا به خودرو مسابقه ای تبدیل کرد.

برچسب ها : ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر