جدیدترین اخبار خودرو

جرج کلونی و مت چارمن برای ساخت مینی سریال Watergate با یکدیگر همکاری می کنند

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

جورج کلونی ستاره فیلم هایی همچون زادگان (The Descendants) و متولد در هوا (Up in the Air) به همراه نویسنده فیلم موفق پل جاسوسان (Bridge of Spies) مت چارمن، با همکاری شریک Smoke House Pictures یعنی گرانیت هسلو، برای ساخت مینی سریال Watergate هشت قسمتی درباره واترگیت همکاری می کند. گزارشات بر این مبنی می باشد که این پروژه در شبکه نتفلیکس ساخته خواهد شد.

ساخت مینی سریال Watergate

این پروژه ساخت مینی سریال Watergate، در صورت نهایی شدن توسط کمپانی Sonar Entertainment ساخته خواهد شد. هر قسمت از این مینی سریال درام قرار است بر روی یکی از افرادی جریان داشته باشد که شرکت کننده در رسوایی های بوده است که باعث ضربه ها و تاثیرات روی ریاست جمهوری بوده است. این افراد شامل جان میچل، دادستان کل آمریکا و جان اریخیمن، مشاور نیکسون نیز می شود. این مینی سریال برگرفته از راشومون که یک درام ژاپنی می باشد، خواهد بود.

ساخت مینی سریال Watergate

کلونی و هسلو به عنوان تولید کننده های اجرایی در خدمت سریال خواهند بود، این درحالی است که چرمن نیز به عنوان فیلنامه نویس سریال واترگیت در سریال همکاری خواهد کرد. رسوایی واترگیت در اوایل دهه ۱۹۷۰ اتفاق افتاد و عاملان اصلی آن پنج مرد در مرکز فرماندهی کمیته ملی دموکتراتیک بوده اند که انفجاری را در مجمع اداری واترگیت واقع در واشنگتن دی سی انجام داده اند. این انفجار در تاریخ ۱۷ ژوئن سال ۱۹۷۲ رخ داد. این رسوایی مربوط به رئیس جمهور ریچارد نیکسون می شد که سعی در پوشش دادن برخی از فعالیت هایش بود. این رسوایی در نهایت منجر به استعفای رئیس جمهور نیکسون شد.

پیشنهاد ما :  کارت حافظه جانبی میکرو SDXC با گنجایش 512 گیگابایت در راه است

کمپانی Smokehouse در حال حاضر روی پروژه دیگری به نام Catch-22 کار می کند که بر اساس رمان یوسف هلر می باشد. کلونی به عنوان ستاره اصلی این سریال تعیین شده است. Catch-22 توسط تلویزیون پارامونت و با محتوای ناشناسی ارائه خواهد شد.

ساخت مینی سریال Watergate

شما در مورد ساخت مینی سریال Watergate چه نظری دارید؟ دوست دارید چه کسی به عنوان نقش اصلی این مینی سریال انتخاب شود؟ نظرات خود را با ما در میان گذارید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر