جدیدترین اخبار خودرو

پورشه در حال ساخت پلاگین هیبرید ۹۱۱ می باشد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 11٫005)
Loading...

مدیر ارشد پورشه تائید کرد که آنها در حال ساخت پلاگین هیبرید ۹۱۱ می باشند.

در ماه نوامبر امسال، شایعه ای منتشر شده بود مبنی بر اینکه پورشه در حال کار روی ساخت پلاگین هیبرید ۹۱۱ می باشد. آن زمان این شایعه بر اساس اطلاعات نامشخصی ارائه شده بود، اما هم اکنون این خبر به طور رسمی توسط یکی از مدیران پورشه (Porsche) تائید شده است.

الیور بلوم (Oliver Blume) مدیر عامل پورشه، به یکی از خبرگزاری ها گفته است که یک پلاگین هیبرید ۹۱۱ در حال ساخت دارند و قرار است در زمان انتشار نسل بعدی خودروهای ۹۱۱ وارد مرحله فروش شود. با کمی ریاضیات ساده می توان متوجه شد که نسل بعدی ۹۱۱ احتمالا در سال ۲۰۱۹ شروع خواهد شد، این به این معنا می باشد که نسخه پلاگین هیبرید ۹۱۱ نیز احتمالا تا سال ۲۰۲۳ به فروش خواهد رسید.

ساخت پلاگین هیبرید 911

بلوم به یکی از خبرگزاری ها گفته است: “برای سری ۹۱۱ اهمیت بسیاری دارد که یک خودرو پلاگین هیبرید داشته باشیم.” او همچنین اضافه کرد که این موضوع ساخت پلاگین هیبرید ۹۱۱ هنوز به طور رسمی به امضا نرسیده است. ” این ایده ای است که ما می خواهیم آن را عملی کنیم.” بلوم همچنین گفته است که دوست دارد پلاگین هیبرید ۹۱۱ را که بیش از ۴۰ مایل بر ساعت سرعت خواهند داشت را, همه ببینند و با محدوده الکتریکی آشنا شوند که با استفاده از نسل جدید باتری این شرکت دارای عملکرد بسیار خوبی خواهد بود.

ساخت پلاگین هیبرید 911

خب حالا با گذشت چند هفته از انتشار شایعه این خبر، پورشه به طور رسمی اعلام کرده است که ساخت پلاگین هیبرید ۹۱۱ به طور رسمی در حال اجرا می باشد و مدیرعامل این شرکت شک ندارد که در صورت آماده بودن این ماشین، به طور رسمی اطلاع رسانی خواهند کرد. این همان چیزی است که می توانیم به عنوان اعلام رسمی، انتظار داشته باشیم. ۹۱۱ الکتریکی مطمئنا برای همه کس مناسب نخواهد بود، اما ما محبور به اعتراف آن هستیم. ماشین هیبرید الکتریکی پانامرا توربو اس (Panamera Turbo S E-Hybrid) شرکت پورشه به یک ماشین چشمگیر تبدیل شد، جایی که شما حتی می توانستید به عنوان واگن دیوانه واری از آن استفاده کنید.

پیشنهاد ما :  احتمال معرفی نخستین گوشی سونی اکسپریا بدون جک صوتی سه و نیم میلی‌متری

ساخت پلاگین هیبرید 911

هیچ اطلاعاتی مبنی بر اینکه پورشه قصد متوقف کردن خط تولید ۹۱۱ داشته باشد وجود ندارد. بنابراین جای نگرانی وجود ندارد، چرا که اگر ماشین پلاگین هیبرید را دوست نداشته باشید، بازهم می توانید پورشه های بسیار جذابی مانند GT3 911 را خریداری نمایید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر