جدیدترین اخبار خودرو

بیل لاورنس کمدی Spaced Out را برای شبکه CBS می سازد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

طبق گفته ورایتی، بیل لارونس سازنده Scrubs، اسپین سیتی و Cougar Town در حال برنامه ریزی برای ساخت کمدی Spaced Out برای شبکه CBS می باشد. بر اساس این گزارش، ساخت کمدی Spaced Out، به صورت گروه چند دوربینه ای خواهد بود که به سفرهای تجاری که به فضا صورت می گیرد خواهد پرداخت. Spaced Out قبلا توسط شبکه NBC و توسط آدام سیتکیل که کار تولید آن را لاورنس و جف اینگولد برعهده داشتند، به صورت تک دوربینه ساخته می شد. این نسخه از برنامه توسط خود بیل لارونس نوشته و تهیه کنندگی اجرای نیز برعهده خودش خواهد بود. اینگولد نیز به عنوان تولید کننده اجرایی در کنار تیم خواهد بود. لاورنس و کمپانی دوزر (Doozer) که متعلق به اینگولد می باشد به همراه برادران وارنر کار تولید این سری را برعهده خواهند داشت.

ساخت کمدی Spaced Out

بیل لاورنس به عنوان سازنده کمدی پزشکی Scrubs، که بازیگرانی همچون زک برف و دونالد فیزون دارد، شناخته می شود. این سری در نه فصل پخش شد. لاورنس در تولید برنامه Cougar Town را در برای شش فصل در ABC و سه فصل در TBS نیز همکاری کرده است. این سری کورتینی کاکس بازیگر مشهور سریال دوستان (Friends) و کریستا میلر را در جمع بازیگران خودش داشته است. لاورنس که ساخت کمدی Spaced Out را در برنامه دارد، Spin City را در نیز در کارنامه خود دارد که بازیگرانی همچون هیثر لوکر و چارلی شین را داشته است. این شو هم برای شش فصل از شبکه ABC پخش شد. نویسندگی سریال دوستان و حضور در تیم تولیدی Undatable نیز از دیگر کارهای لاورنس می باشد. گفتنی است لاورنس در سری جدید Life Sentence که از شبکه CW پخش خواهد شد، نقش مشابهی را خواهد داشت.

پیشنهاد ما :  راه‌اندازی عملکرد اسپاتلایت در اسپاتیفای

ساخت کمدی Spaced Out

نظر شما در مورد ساخت سری کمدی سفرهای تجاری فضایی چیست؟ آیا شما Spaced Out را تماشا خواهید کرد؟ کدام یک از شوهای بیل لاورنس را دوست داشته اید؟ نظرات خود را با ما در میان گذارید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر