جدیدترین اخبار خودرو

کمپانی نوویتک سبک پیشرفته ای از Tesla Model S را ارائه خواهد داد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

سبک پیشرفته Tesla Model S، توسط کمپانی نوویتک ارائه خواهد شد.

اگر به دنبال یک Model S جذاب تر از تسلا هستید، منتظر گل سرسبد تسلا، توسط نوییتک با سبک پیشرفته Tesla Model S باشید که با یک طراحی خیره کننده و بسیار زیبا، به استقبال رانندگی خواهد آمد که یه ماشین منصربفرد می خواهند.

Stetten که یک تیونر آلمانی می باشد، چند گزینه فیبر کربن آروبدینامیک ارائه داده است تا تمرکز خوبی روی مدل ۲۰۱۶ و Model S این ماشین داشته باشد و بتواند بدون تغییر ظاهری خاصی، عملکرد آن را به شدت مورد تغییر قرار دهد.

سبک پیشرفته Tesla Model S

برای شروع کار، بیرون ماشین یک لنز اسپویلر کربی در جلوبندی، پنل های سمت چپ و عقب ماشین دیده می شود. فناوری سوسپانسیون و شاسی جدید نوویتک نیز کمک های جذب کننده الکتریکی قابل تنظیم الکترونیکی را گزینه های مختلف ارائه داده است که امکان تنظیم ارتفاع هیدرولیک ماشین را ارائه می دهد.

دو گزینه سوسپانسیون نیز برای تسلا در نظر گرفته شده است. در سبک پیشرفته Tesla Model S، مدل های بدون سوسپانسیون هوا یک کویلر قابل تنظیم با استفاده از فناوری الکترونیکی خواهند داشت که رانندگان می توانند ارتفاع سوار آن را به ۱.۵ اینچ کاهش دهند. این در حالی است که ماشین سدان Model S با سوسپانسیون هوا می تواند یک بسته ارتقا اسپورت را که ارتفاع این ماشین سواری را در حدود ۰.۹ اینچ کاهش می دهد، دریافت نمایند.

سبک پیشرفته Tesla Model S

Model S نوویتک به صورت سفارشی دارای چرخ های ۲۱ اینچی ساخته شده توسط Vossan خواهد بود که در طیف وسیعی از رنگ های شفاف و جامد ارائه می شوند. ما نسخه طلایی این چرخ ها را روی ماشین مشاهده کردیم که بسیار عالی و زیبا به نظر می رسید.

پیشنهاد ما :  قابلیت جدید حالت پانورامای سه بعدی به گوشی آنر 8 اضافه شد

نوویتک همچنین از ترمزهای کربنی سرامیک بهره برده است که به توقف هرچه بهتر ماشین تسلا شما کمک می کند. این کیت شامل دیسک های تهویه کربنی سرامیکی، کالیپرهای جدید و ترمزهای لنت دار است.

سبک پیشرفته Tesla Model S

در داخل ماشین سبک پیشرفته Tesla Model S، نوویتک یک تجربه منحصربفرد از طراحی داخلی به شما ارائه می دهد که تماما از چرخ ساخته شده است و در هر رنگی ارائه شده است. شما با مشاهده آن می توانید رویاهای خودتان را تحقق یافته فرض نمایید. البته هیچکدام از این امکانات واقعا Model S را سریع تر نمی کنند. اما شما می توانید انتخاب کنید که کدام رنگ بندی ماشین به رینگ های جدید ماشین بیشتر آمده و زیبا جلوه خواهد کرد.

این شرکت همچنین مدل ارتقا یافته Model X SUV را ارائه خواهد داد که به مانند دیگر اتومبیل های اسپورت ایتالیایی از عملکرد خوبی بهره خواهد برد. همانند اتومبیل های ویژه ای که کمپانی های فراری، لامبورگینی و مازراتی به سمت آن حرکت کردند.

سبک پیشرفته Tesla Model S

قیمت این ماشین هنوز اعلام نشده است، اما برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از سایت خود کمپانی بازدید نمایید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر