جدیدترین اخبار خودرو

مرکز خدمات رسانی ماشین F1 مک لارن در آمریکا راه اندازی شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

مرکز خدمات رسانی ماشین F1 مک لارن در آمریکا شروع به کار کرد

اگر شما یکی از شهروندان آمریکایی هستید و احتیاج به مرکز خدمات رسانی ماشین F1 مک لارن هستید می توانید خوشحال باشید. مک لارن فیلادلفیا مرکزی را برای صاحبان این خودرو در آمریکای شمالی احداث کرده است که دیگر نیاز به بردن این اتومبیل به بریتانیا جهت دریافت خدمات تعمیر و نگهداری سالیانه را از بین برده و دارندگان این ماشین می توانند مستقیما در کشور خودشان این خدمات را دریافت نمایند.

ماشین F1 مک لارن

این فروشگاه و مرکز جدید، یکی از تنها دو سرویس ویژه خارج از محدوده عملیاتی مک لارن می باشد که اولین آ در ووکینگ بریتانیا و دیگری در فیلادلفیا قرار گرفته است. این مراکز تنها مراکز خدمت رسانی مجاز مک لارن برای اتومبیل F1 محسوب می شوند.

این تسهیلات جدید حال از فروشگاه خرده فروشی فیلادلفیا جدا شده است و در مکان دورتری نسبت به آن احداث شده است. این مکان دورتر به خاطر اطمینان از حریم خصوصی مشتریان بالقوه این شرکت در نظر گرفته شده است.

ماشین F1 مک لارن

تکنسین های آموزش دیده MSO خدمات کامل ماشین F1 مک لارن را ارائه می دهند. از تعمیرات اساسی سالیانه گرفته تا تازه کردن سیستم ماشین و همچنین تعمیرات عمده ای ماشین نیاز دارد، از جمله آنها می باشد. خدمات سفارشی نیز برای اتومبیل های میراث دار شرکت از جمله P1، SLR و ۶۵۰S در دسترس خواهد بود.

مک لارن F1 تنها در تعداد ۱۰۶ واحد عرضه شده است و تولید محدود این شرکت می باشد. تولیدی که به طور منحصربفردی ارائه شده است و تاکنون هیچ خودرویی از این شرکت بدین صورت عرضه نشده است. اعتقاد بر این است که در آمریکای شمالی بیش از ۲۰ وحد از این ماشین وجود دارد.

پیشنهاد ما :  راه‌اندازی عملکرد اسپاتلایت در اسپاتیفای

F1 دارای یک موتور ۶.۱ لیتری V-12 می باشد که دارای ۶۲۷ اسب بخار و ۴۸۰ پوند فوت گشتاور است.

مرکز خدمات ماشین F1 مک لارن در پنسیلوانیا یکی مجموعه های اصلی ابزار ویژه را برای تعمیر و نگهداری این ماشین در اختیار دارد.

خدمات سالیانه ای که برای F1 ارائه می شود، شامل بازرسی دقیق ماشین، از جمله مایعات، فیلترها، جایگزینی تیغه های پاک کن و بازرسی دقیق تعلیق خودرو می شود.
مک لارن می گوید: “سرویس کامل این ماشین نیاز به جداسازی کامل قطعه های ماشین دارد و آزمون بسته ای نیز برای تکمیل سرعت های بالا و ارزیابی ماشین از طریق بسته عملکردی خاص صورت می گیرد.”

ماشین F1 مک لارن

تونی جوزف (Tony Joseph) رئیس آمریکای شمالی مک لارن نیز در بیانیه ای اعلام کرد: “کلید تعمیر و نگهداری ماشین F1 مک لارن در این است که به تکنسین های شرکت فرصت لازم برای بررسی دقیق هر مهره و تعمیرات پیچ و مهره ای آن داده شود و این یک روند سریع نخواهد بود. برای صاحبان این ماشین در آمریکای شمالی، قبلا بسیار سخت بود که این تعمیرات در بریتانیا صورت بگیرد، چرا که زمان واقعی سرویس را باید با زمان حمل و نقل به بریتانیا جمع می کردیم و زمان قابل توجه و زیادی از صاحبان آن گرفته می شد. اما حال با داشتن یک مرکز خدمات در آمریکای شمالی، ما می توانیم به طرز قابل توجهی حمل و نقل خودرو را کاهش دهیم و امکانات مجاز مک لارن را در کشور خودمان داشته باشیم که به طور اختصاصی ماشین F1 را در اولویت خودش برای صاحبان ماشین در آمریکای شمالی قرار میدهد.”

پیشنهاد ما :  به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی 2.8 برای ساعت‌های هوشمند منتشر شد

یکی دیگر از مراکز خدمات رسانی ماشین F1 مک لارن برای ساحل غربی کشور در سال آینده برنامه ریزی شده است. بنابراین در حال حاضر می توان انتظار داشت که به زودی در سراسر کشور شاهد ارائه خدمات F1 به جای رفتن به خارج از کشور باشیم. افزایش مراکز خدمات رسانی این اتومبیل می تواند ایده خوبی باشد؟

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر