جدیدترین اخبار خودرو

نسخه جدید اپ تسلا امکان گرم کردن باتری و اعمال هوای سرد را فراهم می کند

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

نسخه جدید اپ تسلا امکان گرم کردن باتری و اعمال هوای سرد را امکان پذیر می کند

با ارائه شدن نسخه جدید اپ تسلا، ما عمدا تسلا را از لیست مارک هایی که امکان کنترل خودرو را از طریق گوشی های هوشمند را به رانندگان می دهند، خارج کرده بودیم. کنترلی که می توانست شامل، راندن، توقف کردن و یا باز کردن درهای ماشین باشد. این در واقع به این خاطر است که دیگر این خودرو از نظر زمینی و ارتباطی به حدی توسعه داده شده است که با دریافت بروزرسانی های نرم افزاری قابل کنترل از طریق ذهن نیز خواهد بود. این خودرو حتی آپدیت های سخت افزاری را نیز دریافت کرده است و اصلا باعث تعجب نخواهد بود که اخبار سورپرایز کننده بیشتری از این وسیله نقلیه الکتریکی جهان بشنویم.

نسخه جدید اپ تسلا

نظرتان در مورد کنترل و گرم کردن باتری اتومبیل از طریق گوشی موبایل خود چه می باشد؟ فرایند گرم کردن باتری عملیات بسیار مهمی می باشد که نسخه جدید اپ تسلا، توانایی های خودرو را در هنگام رانندگی محدود نمی کند و باعث می شود که بتوانیم از حالت هوای سرد شروع کرده و به درجه حرارت معینی برسانیم. این می تواند یک ایده بسیار عالی باشد. پس شما دیگر می توانید از خانه خود این قابلیت را فعال کرده و قبل از سواری کردن با ماشین، موتور و باتری آن را گرم نمایید.

باتری تسلا به نحو مشابهی عمل می کند، یعنی وقتی که هوای بیرون سرد است، خروجی باتری با ضریب شکست معین و میزان شارژ محدود مواجه می شود. اگر بیش از حد باتری را گرم کنید مشاهده خواهید کرد که معادل آن موتور خنک کننده به دمای معینی معطوف خواهد شد. بنابراین تسلا در بروزرسانی جدید اپ خودش امکان تنظیم درست دما در شرایط هوای سرد را نیز ارائه کرده است و کارایی باتری را به خوبی در نظر گرفته است.

نسخه جدید اپ تسلا

اولین مورد نسخه جدید اپ تسلا، حالت یخ زدگی در هوای سرد بیرون می باشد. در این حالت، نماد هشدار نارنجی رنگی در پنل کلی اپ تسلا ظاهر خواهد شد که به شما کمک خواهد کرد باتری را در کنترل داشته باشید. شما می توانید حدود یک ساعت پیش از رانندگی شروع به گرم کردن باتری کرده و به منظور جلوگیری از، از دست رفتن دامنه اتصالات خودرو ویژگی Precondidioning رو فعال نمایید. تسلا نیز این حالت را توصیه می کند و در بروزرسانی جدید خودش احتیاج این اپ به چنین قابلیت مهمی را به خوبی درک کرده است.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر