ساخت برگه تماس با ما در وردپرس

دسته‌بندی‌ها : کارگاه آموزشی
شنبه , ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۲
1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 15٫005)
Loading...

برگه تماس با ما در وردپرس یکی از بخش های مهم سایت می باشد که بسیار بسیار اهمیت دارد و می توانید به سایت شما اعتبار دهد. برگه های تماس با ما بهتر است با شمایل زیبایی طراحی شود و داخل برگه تماس با ما می بایست اطلاعات تماس قرار داده شود و همچنین فرم هایی را جهت اینکه کاربران با شما در ارتباط باشند قرار بگیرد. به همین منظور امروز قصد داریم تا نحوه ساخت یک برگه تماس با ما خیلی خوب را آموزش دهیم.

 

تماس با ما در وردپرس

 

برای ساخت برگه تماس با ما وردپرس از یک افزونه فوق حرفه ای قصد داریم استفاده کنیم که نام آن افزونه گرویتی می باشد. افزونه گرویتی یک فرم ساز حرفه ای می باشد که می توانید با استفاده از آن یک برگه ی پیشرفته برای بخش تماس با ما سایت وردپرسی خودتون بسازید. افزونه گرویتی یک افزونه رایگان نیست و می بایست آن را خریداری کنید و نسخه اصلی را روی قالب وردپرس خود نصب کنید. برای خرید این افزونه هم می توانید با ما در ارتباط باشید هم می توانید نام افزونه فرم ساز گرویتی را سرچ کنید.

 

بعد از خرید و نصب فرم ساز گرویتی یک گزینه به ستون سمت راست پیشخوان وردپرس شما با نام ” فرم ها ” اضافه می شود که دارای تنظیمات و قابلیت های ساخت فرم است. حال قصد داریم به کمک فرم ساز گرویتی یک فرم تماس با ما بسازیم. برای این منظور:

از ستون سمت راست » گزینه فرم ها » گزینه فرم جدید را کلیک کنید.

پنجره ای برای شما ظاهر می شود که می بایست عنوان فرم را درون فیلد مورد نظر یادداشت کنید و همچنین می توانید توضیحاتی هم برای این فرم در نظر بگیرید و یادداشت کنید و البته خیلی ضرورتی هم ندارد. عنوان فرم کافیست. بعد از نوشتن عنوان فرم، دکمه ایجاد فرم را کلیک کنید تا فرم ساخته شود و وارد مرحله ی بعد شوید.

افزونه گرویتی

 

این مرحله ی شروع فرم سازیست. بدین ترتیب که هر فیلدی مورد نیاز شما است را میتواند قرار دهید. کا بسیار آسان است. فقط کافیست کمی دقت کنید. از ستون سمت چپ هر فیلدی که مد نظر شما می باشد را کافیست کلیک کنید تا فرم آن برای شما نمایش داده شود. هر فیلدی که اضافه شد را می توانید جزئیاتش را تغییر دهید. بدین ترتیب که برای فیلد مورد نظر عنوانی تعریف کنید. ما برای مثال سه فیلد » نام ، ایمیل و ارسال دیدگاه را اضافه کردیم و فرم را با دکمه بروزرسانی، بروز کردیم. همانند تصویر زیر:

 

افزونه گرویتی

 

فرم را ساختیم، حال نیاز است که فرم گرویتی ساخته شده را در جایی به نمایش بگذاریم. برای این منظور از ستون سمت راست » برگه ها » افزودن برگه را کلیک کنید. زمانی که صفحه انتشار برگه بارگزاری شد مشاهده می کنید که آیکون فرم گرویتی در قسمت ابزار نوشتاری شما اضافه شده است. روی آن کلیک می کنید و سپس فرمی که ساخته اید را انتخاب می کنید.

 

 

در ادامه از ستون سمت چپ » دکمه انتشار را کلیک کنید تا برگه شما ساخته شود و آماده استفاده باشد. در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که فرم ما آماده می باشد. جال می توانید لینک این برگه را در منو سایت خود قرار دهید.

 

تماس با ما در وردپرس

 

با استفاده از افزونه گرویتی می توانید فرم های بسیار پیشرفته ای بسیازید. حتما برای ساخت این فرم ها حوصله به خرج دهید. هر سؤالی هم داشتید در همین مطلب بپرسید، پاسخ کاملی را دریافت خواهید کرد.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر