جدیدترین اخبار خودرو

۱۰ فیلم برتر برای تماشا در کریسمس

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

کریسمس زمان شگفت انگیزی از سال است و چه چیزی می تواند بهتر از تماشای یک فیلم عالی برای جشن گرفتن باشد؟ با این شروع می توان گفت که فیلم های زیادی برای تماشا در تعطیلات کریسمس وجود دارند و تصمیم گیری برای انتخاب بهترین ها می تواند سخت باشد. برای تصمیم گیری ساده تر شما لیستی از ۱۰ فیلم برتر را آورده ایم که می توانید با خانواده و عزیزان خود تماشا کرده و روزهای خاص و ویژه ای را در ایام کریسمی برای خود رقم بزنید. این هم از ۱۰ فیلم برتر کریسمس:

10 فیلم برتر کریسمس

۱۰. Robbie the Reindeer: Hooves of Fire – رابی گوزن شمالی: حشرات آتش (۱۹۹۹)

کارگردان: ریچارد استارزک | بازیگران: رابی ویلیامز و بریتنی اسپیرز

آدرمان (Aardman)، استودیو پشت سر والاس و گرومیت و بره ناقلا می باشد که هرگز در خلق دنیای شگفت انگیز و سرگرم کننده ای که با ترکیب خنده و طنز باشد، شکست نخورده است. این در حالی است که از لحاظ فنی نیز فیلم رابی به طور مستقیم توسط خود آنها ساخته نشده است. تعدادی از کارکنان آردمن روی این پروژه کار کرده اند و فیلمی ویژه کریسمس ساخته اند. رابی پسر رودلوف در این فیلم به قطب شمال می رود تا در شبک یلدا بتواند گوزن های شمالی را در شب کریسمس هدایت کند. اما مشکل بزرگی پیش می آید و او برای این بتواند خودش را ثابت کند باید بتواند همه چیز را به دست خود گرفته و با کمک بابانوئل قصه به هدایت درست این گوزن ها بپردازد.

10 فیلم برتر کریسمس

۹. Jack Frost – جک فراست (۱۹۹۸)

یک فیلم کمدی ترسناک می باشد که تقلید عجیب و غریبی از یک اسلشر تمام عیار داشته است و از جهتی نیز در سبک سفید برفی و سری خون قرمز ساخته شده است. هنگامی که یک قاتل سریالی به صورت جعلی عنوان یک شخصیت کریسمسی محبوب را می گیرد و به طور تصادفی تحت تاثیر برخی از مواد شیمیایی واقع می شود. این آدم تبدیل به یک آدم برفی زنده می شود و توانایی ذوب کردن اشیا را پیدا می کند. این داستان جالبی برای روایت به نظر می رسد، به خصوص وقتی که صحبت از انتقام پلیسی وی و قدرت عجیب و غریب وی باشد.

پیشنهاد ما :  راه‌اندازی عملکرد اسپاتلایت در اسپاتیفای

10 فیلم برتر کریسمس

۸. The Polar Express – قطب اکسپرس (۲۰۰۴)

کارگردان: رابرت زمیکیس | بازیگران: تام هنکس و نونا گای

هنگامی که اکثر مردم به فیلم های کریسمسی فکر می کنند، به طور کلی فیلم قطب اکسپرس تام هنکس را فراموش می کنند. این فیلم چیزی فرای هیجان وافر به سوی قطب شمال می بشاد که توسط قطار جادویی به سمت آن حرکت خواهیم کرد. این فیلم با سبک هایی ارائه می شود که چند فیلم کریسمسی تا به حال موفق به اجرای آن شده اند. این فیلم یک درمان صوتی و تصویری کامل است و پیامی برای طرفدارانی خواهد داشت که معتقد هستند حتی افراد بالغ و پا به سن گذاشته نیز می تونند درک و قدردانی نسبت به خیلی از مسائل را داشته باشند.

10 فیلم برتر کریسمس

۷. A Christmas Carol (Carrey) – سرود کریسمس (۲۰۰۹)

کارگردان: رابرت زمیکیس | بازیگران: جیم کری و گری اولمن

شاید اغلب شما اعتقاد داشته باشید که کریسمس کارول که در مورد یک کریسمس کلاسیک می باشد، تاکنون یک میلیون بار گفته شده است و بسیار نخ نما توجیه شود. اما این فیلم نیز مانند قطب اکسپرس نمونه خاصی است که یک شاهکار تصویری را توسط بازیگر مشهور و با استعاد خودش یعنی جیم کری به نمایش می گذارد. جیم کری در نقش یک خسیس اعصاب خوردکن ظاهر خواهد شد که می تواند شگفتی جالبی داشته باشد. هیچ کدام از طرح های گفته شده در حال حاضر شگفت آور به نظر نمی رسند، اما سوار شدن و قرار گرفتن در ماجرای این فیلم می تواند چنین حسی را به شما منتقل نماید.

10 فیلم برتر کریسمس

۶. Frosty the Snowman – فراستی آدم برفی (۱۹۶۹)

کارگردان: آرتور رانکین | بازیگران: جیمی دورانت و جکی ورنون

در بین ۱۰ فیلم برتر کریسمس، فراستی یک آدم برفی جادویی می باشد که با کلاه معروف خودش قدم می زند و دوست دارد تا در زمین به راه رفتن و کشیدن خودش به این طرف و آن طرف مشغول شود و به مانند یک پنگوئن زندگی کند. این داستان شاید تنها به مذاق تینیجرها خوش بیاید و جذابیتی برای قشر بزرگسال نداشته باشد، اما هنوز هم می تواند سرگرم کننده باشد که پس از چندین سال به تماشای چنین فیلمی برویم و فاز دلتنگی خودمان را بروز کنیم. آیا فراستی روزی دوباره برمی گردد؟ شما می توانید روی آن شرط ببندید. یک نوع بسیار عجیب و غریب از دنباله ای نیز در کریسمس منتشر خواهد شد که در مورد مردی است که سعی می کند برف ها را از روی زمین پاک کند که ما در این لیست از آن صحبتی نمی کنیم.

پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

10 فیلم برتر کریسمس

۵. A Charlie Brown Christmas – کریسمس چارلی براون (۱۹۶۵)

کارگردان: بیل ملندز | بازیگران: پیتر رابینز و بیل ملندز

شما می دانید چه کسی همراه با درخ کوچک خواهد بود؟ قطعا برای یک بار هم که شده شما یکی از فیلم های چارلی براون را دیده اید. یک دلیل خوب برای این، نمایش این کلاسیک عالی می باشد. شاید این فیلم کوتاه جذابی و گرمی برای کریسمس طولانی ما باشد و تماشاگران تمام سنین نیز بتوانند با این انیمیشن لحظات خوشی را داشته باشند و جشن خود را به شکل بهتری گرما بخشند.

10 فیلم برتر کریسمس

۴. How the Grinch Stole Christmas – چطور گرینچ کریسمس را دزدید؟ (۱۹۶۶)

کارگردان: چاک جونز | بازیگران: بوریس کارلوف

دو نسخه از این فیلم وجود دارد، منظور ما چیزی جز آن ماشین عجیب جیم کری می باشد. این فیلم یادآور رمان دکتر سئوس می شود که کمدی چشم اندازی تلقی می شد و از ان به عنوان نقطه شروع کارتون های باگز بانی نیز یاد می شود. پیام این فیلم ارزش دادن به جهان بی انتها می باشد که می تواند شیرین و با داستان هیجان انگیزی همراه باشد. این داستان هیولای سبزی خواهد بود که به معنای واقعی کلمه کریسمس را وسیله ای برای یادگیری می داند و اشتراک گذاری آن را می طلبد. علاوه بر این ها سگ شایان ستایش با انگل های کوچک گوزن شمالی را می بینیم که به سرش وابسته است و ارزش آن را به خودش اختصاص می دهد.

10 فیلم برتر کریسمس

۳. Rudolph – رودولف (۱۹۹۸)

کارگردان: ویلیام جونیور | بازیگران: کتلین بار و جان گودمن

در جمع ۱۰ فیلم برتر کریسمس، علامت قرمز معروف این افسانه کریسمس برای کسانی که با این داستان بزرگ شده اند، فراموش نشدنی می باشد و آن را به همان اندازه سرگرم کننده نیز می کند. این فیلم داستانی در مورد پذیرش تفاوت های یکدیگر است و از طریق یک روش عالی سعی در ارائه سرعت قابل تشخصی می دهد که می تواند خاطرات خوب و تماشایی پر از لحظات خلاقانه را ایجاد نماید.

پیشنهاد ما :  به‌روزرسانی اندروید پوشیدنی 2.8 برای ساعت‌های هوشمند منتشر شد

10 فیلم برتر کریسمس

۲. The Year Without a Santa Claus – سالی بدون بابانوئل (۱۹۷۴)

کارگردان: آرتور رانکین | بازیگران: میکی رونی و شیرلی بوث

این فیلمی با ترانه های گرمای ناسپاس (Heat Miser) و برف خسیس (Snow Miser) می باشد که به معنای واقعی کلمه همه ما باید در مورد آن بدانیم و تماشای خود را به سمت آن جلب کنیم.

10 فیلم برتر کریسمس

۱. The Nightmare Before Christmas – کابوس قبل از کریسمس (۱۹۹۳)

کارگردان: هنری سلیچ | بازیگران: دنی الفمن و کن پیج

در صدر ۱۰ فیلم برتر کریسمس یکی از آن فیلم هایی که شما هر دوسال یک بار می توانید در کریسمس ببینید، همین فیلم می باشد. یک کابوس قبل از کریسمس که به صورت تیره و تار از موسیقی پیچ خورده تیم برتون سرشار است. ترکیب هیاهوهای هالووین با جشن های کریسمس، تنها فیلم مناسب برای تمامی رده های سنی می باشد که ارزش آن را دارد در جشن آخر سال خودمان تجربه نماییم. اما این فیلم بدون داشتن شیرینی بیش از حد که معرف فیلم های کریسمسی می باشد است و البته سرشار از سرگرمی فیلم های نظیر Ghouls و الف ها می باشد. این یک نقطه قوت برای فیلم خواهد بود. ارزش سرگرمی این فیلم در تیزهوش بودن آن است و با استخوان بندی درست خودش این را به شما ثابت می کند.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر