جدیدترین اخبار خودرو

۲۶ مهر ماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش . چقدر به تناسب اندام خود اهمیت می دهید؟

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

۲۶ مهر ماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش . چقدر به تناسب اندام خود اهمیت می دهید؟

ورزش مورد علاقتون چی هست ؟ از آخرین باری که به باشگاه رفتیدچه مدت میگذره ؟ تا چه حد به تناسب اندام  اهمیت میدید؟کمی به جواب این سوال ها فکر کنید…

تصور کنید اگر همین مسیری که الان در اون هستید رو ادامه بدیدسال دیگه همین موقع چقدر از وضعیت جسمانی خودتون رضایت خواهید داشت؟

تناسب اندام

 

طبیعتا اگر خواهان داشتن آمادگی جسمانی و تناسب اندام هستید باید ورزش و تغذیه سالم رو در زندگی تبدیل به عادت های ثابت کنید.

هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان  ماه برگذار می شود.این هفته فرصت مناسبی است تا بعد از این غیبت طولانی دوباره در میادین ورزشی حضور پیدا کنید !ورزش به غیر از تاثیر مستقیم بر سلامت جسمانی بدن انسان،از بعد روانی نیز تاثیرات فراوانی روی ذهن افراد دارد.

یکی از نتایج مفید ورزش بر روی شخصیت افراد، افزایش اعتماد به نفس است.همچنین با ترغیب کردن افراد به فعالیت های گروهی باعث افزایش شور و نشاط و فاصله گرفتن از استرس و افسردگی است.در دنیای دیجیتالی افسردگی آمار بسیار بالایی دارد و برای پیشگیری از قرار گرفتن در چنین بحران هایی ورزش کردن یکی از کم هزینه و سالم ترین انتخاب ها است.

اگر تصمیم دارید تا ورزش کنید به شما توصیه می کنیم :

  • در یک باشگاه ثبت نام کنید : در این صورت همیشه طبق برنامه منظم و دقیق ورزش می کنید.
  •  ورزش های گروهی را انتخاب کنید: به این ترتیب به غیر از ورزش کردن فرصت پیدا کردن دوستان خوب را هم پیدا می کنید .
پیشنهاد ما :  حلاوت‌ها که هست از خشم و از دشنام!

  •  لوازم مورد نیاز رشته ورزشیتان را تهیه کنید :در این صورت بیشتر احساس پذیرفته شدن در جمع هم تیمی های خودرا خواهید داشت .
  • در فضای آزاد ورزش کنید : ورزش کردن در فضای باز به خصوص طبیعت در هوای پاکیزه به سلامت روان کمک شایانی میکند.
  • آب بنوشید : به خاطر داشته باشید به هنگام ورزش بدن شما به مقدار قابل توجهی از مایعات نیاز دارد پس حتما بطری آب به همراه داشته باشید.
اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر