جدیدترین اخبار خودرو

ترفند نهم» با تشخیص زمان مناسب برای فروش،فروش خود را افزایش دهید.

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

 

ترفند نهم» با تشخیص زمان مناسب برای فروش،فروش خود را افزایش دهید.

چطور می توان زمان مناسب برای فروش کالا به مشتری را تشخیص داد ؟درمطالب گذشته این کار گاه آموزشی با هم ترفند های زیادی را برای افزایش فروش کالا در فروشگاه های آنلاین مرور کردیم .

امروز قصد داریم تا یکی از نکاتی که با نادید گرفتن آن ممکن است فرصت جذب مشتریان را از دست داد را معرفی کنیم.

زمان مناسب برای فروش

 

بهتر است در صفحه اصلی فروشگاه خود هر گونه اشاره به “خرید” را از بالای صفحه حذف کنید.مخاطبان معمولا به جست و جوی آنلاین می پردازند تا اطلاعات رایگان به دست بیاورند.اگر شما درهمان ابتدای آگهی فروش خود آن ها را تشویق به فروش کنید ممکن است به جای جذب مشتری ها برای خرید از شما آن ها را از بازدید کردن از فروشگاهتان منصرف کنید.

در ابتدا شما باید آنها را نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر کنجکاو کنید.به این ترتیب که ارتباطی بین یکی از مشکلات  ونیازهایشان و کالای خود پیدا کنید.تنها در این صورت است که قادر خواهید بود تا آنها را به خواندن ادامه مطلب ترغیب کنید.

در ترفند های گدشته به صورت اختصاصی در این باره توضیح داده شده است.

 

کالا

برای مطالعه راهکار هایی برای معرفی بهتر کالای خود میتوانید به این مطلب مراجعه کنید :نحوه صحیح معرفی کالا هنگامی که این کار را انجام دادید باید اقدام به پیشنهاد خرید کنید.

پیشنهادهایی برای بهبود آگهی فروش :

  • سعی کنید کلماتی مانند “خریدن“،”قیمت” ، “فروش” را از بالای صفحه حذف کنید .

حالا میتوانید  نتایج میزان فروش فروشگاه را با نتایج  میزان فروش با آگهی هایی قبلی که از آنها استفاده می کردید مقایسه کنید .

نکته مهم که در این زمینه باید به خاطر داشته باشید این است که :

  • هرگز تا قبل از این که مطمئن نشده اید که بازدیدکنندگان شما به طور قطعی قصد خرید کالا را دارند، به آنها پیشنهادی در زمینه خرید نکنید.

 

 

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر