جدیدترین اخبار خودرو

حساب رسمی اپل در اینستاگرام بهترین محل برای نشان دادن قدرت دوربین آیفون

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

حساب رسمی اپل در اینستاگرام بهترین محل برای نشان دادن قدرت دوربین آیفون

اپل به صورت رسمی حساب اینستاگرام باز کرده است. امروز اپل حساب کاربری خود را در اینستاگرام با آدرس @apple راه اندازی کرده است، که در حال حاضر مجموعه ای از عکس های عکاسان آیفون در آن به نمایش گذاشته شده است. اپل با عنوان «آینه ای به لنز دوربین های کاربران آیفون» وارد این فعالیت شده است. هر آلبوم در واقع اسلایدشویی از آثار عکاسانی است که صدای خود عکاس را هم رویش گذاشته اند که درباره آثارش صحبت می کند. اپل از کاربران اینستاگرام خواسته است که با هشتگ #shotoniphone در این صفحه فعالیت کند.

اپل قبلتر هم چندین حساب کاربری رسمی در اینستاگرام داشته، مخصوصا یکی برای اپل موزیک، آیتونز، بیتز یک، آی بوکز، کارپول کارائوکه، و حتی سیاره اپلیکیشن ها. عجیب است که هیچ کدام از این حساب های کاربری بر روی موضوع دوربین آیفون و عکاسی با آیفون متمرکز نبوده. اپل بیلبوردهایی را هم طراحی کرده است که با جمله کلیدی «با آیفون گرفتم»، یا به عبارتی همان Shot on iPhone، در سراسر دنیا، منجمله در نیویورک، پخش شده است. اینستاگرام که اپلیکیشن به اشتراک گذاری محبوب هر کاربر گوشی هوشمند است، بهترین مکان ممکن برای اپل بوده که عکاسی با آیفون را تبلیغ کند و در نتیجه به محبوبیت دستگاه پرفروشش بیافزاید.

احتمال دارد که کشمکش های پیشین میان اینستاگرام و اپل باعث به تعویق افتادن راه اندازی این حساب شده باشد. فیل شیلر، قائم مقام بازاریابی جهانی اپل، در سال دو هزار و دوازده پس از اینکه اپلیکیشن وارد بازار اندروید شد حساب کاربری خود را بست. شیلر گفته بود که اصلا نمی خواهد با اندروید سر و کار داشته باشد و اینکه این اپلیکیشن بیش از اندازه خاکی و شلوغ شده و دیگر به دلش نمی نشیند. همه این ها در حالی است که اپل در سال دو هزار و یازده اینستاگرام را به عنوان اپلیکیشن سال معرفی کرده بود.

پیشنهاد ما :  پشتیبانی مرورگر مایکروسافت اج از آیکون‌های تطبیقی اندروید 8.0 اوریو

اینستاگرام اکنون هفتصد میلیون کاربرد ماهانه دارد که از آپل یا گوشی های اندرویدی استفاده می کنند، بنابراین شیلر ظاهرا درباره شلوغی اپلیکیشن اینستاگرام اشتباه نمی کرده. اما این اپلیکیشن آنقدر بزرگ و مهم است که نادیده گرفتنش امکان پذیر نیست، مخصوصا وقتی که قصد داشته باشید دوربین های گوشی هایتان را به تمام دنیا معرفی کنید و از قابلیت هایش بگویید.

 

منبع: ورج

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر