درباره ما | آی تک 24

درباره ما

سرانجام پس از گذشت بیش از ۷ سال از عمر دامنه قبلی ما یعنی i-iPhone.ir تصمیم گرفتیم در جهت توسعه و پیشرفت حوزه ی فعالیتمون تغییرات اساسی را ایجاد کنیم. اولین تغییری که انجام دادیم ثبت دامنه ی جدید iTech24.ir است. همانطور که از نام دامنه مشخص است، از اخبار و حواشی آیفون فراتر رفتیم و به دنیای تکنولوژی ورود کردیم. برهمین اساس تغییرات گرافیکی را نیز شاهد آن می باشید و چیدمان و گرافیک سایت رو هم تغییر داده ایم. هم اکنون نیز در حال تکمیل تیم تحریریه هستیم و امیدواریم بزودی با حداکثر توان کار را ادامه دهیم. در همین راستا فعالیت ها و خدمات ما نیز به شرح زیر می باشد.

شروع سایت که از ۷ سال پیش بود از تولید محتوا آغاز کردیم و مطالب خبری و آموزش های پیرامون آیفون و محصولات اپل را در وب سایت منتشر کردیم. در این مسیر همواره مشکلات زیادی داشتیم. گاهی به تعطیلی سایت رسیدیم اما در نهایت ادامه کار چیزی بود که به آن ایمان داشتیم. در کنار تولید محتوا فروش محصولات فروشگاه Cydia که برای خدمات جیلبریکی بود را به سایت اضافه کردیم. با گذشت زمان و مشاهده اینکه درخواست های زیادی برای مشکلات آنلاک فکتوری می شد، خدمات آنلاک فکتوری را به سایت اضافه کردیم و می شود گفت خدمات آنلاک فکتوری را بصورت اختصاصی ادامه دادیم و در ادامه خواهیم گفت در چه مرحله ای از کار هستیم. 

بخش های دیگری از قبیل فروش گیفت کارت، فروش اپل آیدی بصورت عمده و تک و فروش بصورت کارتی و فایلی را نیز به دیگر خدمات خود اضافه نمودیم تا زمانی که به نقطه ای از کار رسیدیم و آن هم ارائه خدمات فروشگاهی آنلاین به تمامی کاربر ها بود. دیگر کاربران ما صرفا طرفداران اپلی نبودند و تصمیم بر آن شد که کسب و کارمون رو توسعه دهیم و یک فروشگاه بزرگ فروش آنلاین راه اندازی کنیم که در ادامه به معرفی آن نیز خواهیم پرداخت.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!
تیم آی تک ۲۴
محمدرضا عابدینی
بنیانگذار و مدیر سایت
ابوذر قربانی
مدیر ارشد
فرشاد علیزاده
مدیر ارشد
الناز غفور
عضو ارشد تحریریه
بهناز ابراهیم پور
عضو تحریریه
فرمهر امیردوست
عضو تحریریه
حمیدرضا مجدی
عضو تحریریه
جلیل جعفری
عضو تحریریه
شما هم میتونید !!!
عضو جدید