جدیدترین اخبار خودرو

با دستیار شخصی الکسا پیام‌رسانی کنید

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌توانند با دستیار شخصی الکسا پیام‌رسانی کنند.

حالا دیگر کار به جایی رسیده است که می‌توانید از دستیار شخصی الکسا بخواهید تا پیامی را که برایش دیکته می‌کنید ارسال کند. انجام این کار مستلزم آن است که تنظیماتی در برنامه کاربردی الکسا در گوشی هوشمند خود صورت دهید. به این ترتیب که برنامه کاربردی دستیار شخصی الکسا را باز کنید و وارد تب Conversations شوید. از این جا، به مسیر Contacts > My Profile > Send SMS بروید. پس از اتمام این مرحله و فعال شدن بخش ارسال پیام شما می‌توانید به انگلیسی به الکسا بگویید send a message to… و بعد نام مخاطب خود را بر زبان بیاورید.

دستیار شخصی الکسا

اگر گیرنده پیام دارای یک دستگاه Echo باشد، از طریق سرویس پیام‌رسانی دستیار شخصی الکسا آمازون پیام شما را دریافت خواهد کرد. اگر شخص گیرنده پیام بلندگوی هوشمند الکسا نداشته باشد، پیام شما به روش عادی و با سیستم گوشی شما ارسال می‌شود. چنان چه به زبان انگلیسی به الکسا بگویید send a text message به شکل خودکار و بی‌درنگ از طریق سامانه پیام‌رسانی پیام شما ارسال می‌شود.

توجه داشته باشید که چون اپل حاضر به اشتراک گذاری API پیام‌رسانی خود برای برنامه‌های سوم شخص نشده است این قابلیت پیام‌های مورد نظر شما را تنها با گوشی‌های اندرویدی خواهد فرستاد.

دستیار شخصی الکسا

این قابلیت هم‌اکنون در همه دستگاه‌هایی موجود است که مجهز به سامانه تماس و پیام‌رسانی دستیار شخصی الکسا هستند. اما اگر دستگاه شما دارای قابلیت‌های دستیار شخصی الکسا نباشد چه؟ در این صورت، می‌توانید با استفاده از گوگل اسیستنت پیام‌‌های خود را بفرستید.

منبع: Techcrunch

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر