جدیدترین اخبار خودرو

نخستین اندروید اوریو بتا برای گوشی آنر ۸ پرو ارسال می‌شود

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

گوشی آنر ۸ پرو نخستین اندروید اوریو بتا را دریافت می‌کند.

ماه گذشته، آنر تایید کرد که برخی از گوشی هوشمند رده بالا به‌روزرسانی اندروید اوریو را خیلی زود دریافت خواهند کرد. با این همه، همانند بسیاری از شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند، آنر نیز تصمیم دارد تا پیش از روانه کردن اندروید اوریو دست به آزمایش آن بزند. آنر هم‌اکنون برنامه اندروید اوریو بتا را برای گوشی آنر ۸ پرو آغاز به کار کرده است و نخستین نتیجه آن آماده‌سازی نسخه بتای به‌روزرسانی است که همه موارد آن از قبل پیش‌بینی شده است.

گوشی آنر 8 پرو

چنان چه شما نیز صاحب یک دستگاه گوشی آنر ۸ پرو هستید و در حال حاضر در نسخه بتا ثبت نام کرده‌اید، به زودی نخستین بیلد اندروید اوریو را دریافت خواهید کرد. اگرچه می‌بایست به‌روزرسانی رسمی اندروید ۸.۰ اوریو برای گوشی آنر ۸ پرو تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی ارسال می‌شد، همچنانی که شرکت مربوطه وعده کرده بود، به نظر می‌رسد که آنر موفق به انجام چنین کاری در موعد مقرر نشده است. دست کم این است که می‌دانیم آنر در حال تلاش برای انتشار به‌روزرسانی در کمترین زمان ممکن است.

گوشی آنر 8 پرو

قصه کوتاه این که حتی اگر شما در برنامه بتا ثبت نام کرده باشید، ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا نخستین به‌روزسانی اندروید اوریو بتا را دریافت کنید. این بیلد چند روزی است که در دسترس قرار گرفته است اما هنوز همگان موفق به دریافت آن نشده‌اند.

منبع: Theandroidsoul

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!
پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

برچسب ها : ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر