جدیدترین اخبار خودرو

اپل سه نمونه گوشی آیفون نسل جدید رو می‌کند

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

اپل در حال کار بر روی چهار نمونه گوشی آیفون نسل آتی است اما تنها سه مورد از این گوشی‌ها سر از بازار درمی‌آورند.

این که شرکت اپل پیش از این که تصمیم‌گیری نهایی کند در حال کار بر روی تعدادی از نمونه‌های اولیه گوشی آیفون است اصلا جای تعجب ندارد اما از آن جهت که طرح‌های این شرکت ممکن است دستخوش تغییرات شوند مشکل بتوان گفت که کدام یک از طرح‌های اپل به سرانجام می‌رسد و کدام طرح کنار گذاشته می‌شود. در همین حال، لوک لین، کارشناس ارشد بخش تحقیقات دیجی‌تایمز، پاسخی برای این پرسش دارد زیرا براساس اظهارات وی شرکت اپل در حال حاضر چهار طرح برای نسل آتی گوشی‌های آیفون در دست اجرا و کار دارد منتها نکته این است که از این طرح‌ها سه طرح قرار است به فرجام برسند و سر از بازارهای جهانی درآورند.

گوشی آیفون

عجالتا شرکت اپل در حال کار بر روس چهار نمونه اولیه گوشی آیفون با صفحه نمایش‌های ۵.۷ تا ۵.۸ اینچی ال‌سی‌دی، ۶.۰ تا ۶.۱ اینچی ال‌سی‌دی، ۶.۰ تا ۶.۱ اینچی اولد و ۶.۴ تا ۶.۵ اینچی اولد است. لین ادعا می‌کند که اپل بنا ندارد تا گوشی آیفون با صفحه نمایش ۶.۰ تا ۶.۱- اینچی اولد را ساخته و منتشر کند و بیشترین تمرکز و توجه خود را معطوف سه نمونه دیگر کرده است.

هرچند اپل از همان ابتدا مصمم به ارایه دو گوشی‌ آیفون ۶.۰ تا ۶.۱ مجهز به صفحه نمایش اولد و ال‌سی‌دی بود اما اکنون باور بر این است که این شرکت اقدام به عرضه تنها آیفون اولد و دو نمونه گوشی ال‌سی‌دس در سال کنونی میلادی خواهد کرد. همچنین این نکته شایان ذکر است که گفته می‌شود همه چهار نمونه گوشی آیفون دارای قابلیت شارژ بی‌سیم و لمس سه بعدی هستند. با این همه، اپل باید در مواردی دست به تصمیم‌گیری اساسی و نهایی بزند. از این رو، هر یک از این چهار گوشی آیفون ممکن است در ماه‌های پیش رو از کار درآیند.

گوشی آیفون

از طرف دیگر، سه گوشی آیفون رده بالای اپل وحی منزل نیست که حتما در سال جاری میلادی ساخته و پرداخته شوند چراکه از قرار معلوم این غول فن‌آوری آمریکا در فکر ساخت نمونه دیگری از گوشی آیفون SE است که در ماه می یا ژوئن راه‌اندازی می‌شود. گوشی آیفون SE 2 (یا هر نام دیگری که داشته باشد) نیز قرار است برخودار از قابلیت شارژ بی‌سیم باشد اما خبری از قابلیت سه بعدی در این گوشی نخواهد بود.

منبع: Digitimes

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر