جدیدترین اخبار خودرو

گوشی زنفون ۵ ایسوس به روایت تصویر

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

تصاویری از گوشی زنفون ۵ با نسبت تصویر ۱۸:۹ فاش شده است.

شرکت ایسوس تایید کرد که گوشی زنفون ۵ به طور رسمی روز ۲۷ فوریه معرفی می‌شود اما چیزی درباره این گوشی هوشمند در راه فاش نشده است. اگر حرف و حدیث‌های شایعه پراکنان برایتان مهم نیست، ولی این نکته حایز اهمیت است که از زبان ما بشنوید که گوشی زنفون ۵ اواخر ماه کنونی میلادی رونمایی می‌شود.

گوشی زنفون 5 ایسوس

در این خصوص چند تصویر از گوشی زنفون ۵ از زاویه‌های مختلف گرفته و منتشر شده گو این که این گوشی هوشمند ایسوس هنوز معرفی نشده است. اطلاعات مندرج در اسناد و مدارک این گوشی همچنین تایید می‌کند که این گوشی هوشمند مجهز به صفحه نمایش ۵.۷ اینچی با نسبت تصویر ۱۸:۹ خواهد بود.

گوشی زنفون 5 ایسوس

ایسوس هنوز از جک صوتی سه و نیم میلی‌متری که در قسمت بالای گوشی‌‌های این شرکت قرار دارند دست نکشیده است. درگاه میکرو یواس‌بی هم در قسمت پایین گوشی زنفون ۵ بین بلندگو و میکروفون جا خوش کرده است. نسخه استاندارد گوشی زنفون ۵ احتمالا شبیه به گوشی میان‌رده با تجهیزات سخت‌افزاری پیشرفته است اما نسخه‌های دیگر این گوشی هوشمند یحتمل برخوردار از مختصات فنی بهتری می‌شود.

گوشی زنفون 5 ایسوس

انتظار این است که گوشی زنفون ۵ روز ۲۷ فوریه با اندروید ۸.۰ اوریو از راه برسد. جزییات درباره قیمت و زمان موجود شدن این گوشی نامشخص است ولی با اطمینان می‌توان فرض کرد که ایسوس گوشی‌ زنفون ۵ را در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸ معرفی خواهد کرد.

گوشی زنفون 5 ایسوس

منبع: Phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها : ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر