جدیدترین اخبار خودرو

تحلیل سریال دروغ های کوچک بزرگ یا Big Little Lies (احتمال لو رفتن داستان فیلم)

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

تحلیل سریال دروغ های کوچک بزرگ یا Big Little Lies (هشدار! احتمال لو رفتن داستان فیلم)

سریال دروغ های کوچک بزرگ از کتابی به همین اسم برگرفته شده و در جوایز Emmy سال جاری در ۲۱ حوزه ی مختلف نامزد شده و در نهایت برنده ی ۱۹ جایزه شد. نیکول کیدمن به خاطر بازی به عنوان بازیگر زن نقش اول یک Emmy برنده شد. این مینی سریال ۷ قسمتی قرار است فصل های دیگری هم داشته باشد و فصل دوم آن در حال ساخت است. 

سریال دروغ های کوچک بزرگ

داستان فیلم دروغ های کوچک بزرگ عمدتا حول زندگی مادران جوان مرفهی می گردد که به ظاهر زندگی خوبی دارند ولی هر کدام به نوعی با مردانی که در زندگی آن ها حضور داشت و یا دارد درگیر هستند. سلست (نیکول کیدمن) با همسر خود مکس مشکلات بسیاری دارد و به خاطر رفتار های پرخاشگرانه اش در آخر سعی می کند از او جدا شود. مدلاین (ریس ویترسپون) با مردی بی مسئولیت به نام نیتن زندگی می کرد که روزی او و فرزندش را رها کرد و ازدواج مجدد داشته. جین (شایلن وودلی) توسط مردی ناشناس مورد تعرض قرار گرفت و قصد دارد از او انتقام بگیرد. در این سریال به خوبی نشان داده شده که زنان بدون حضور مردان تا چه حد می توانند قدرتمند باشند و نقش تاثیرگذاری داشته باشند. 

سریال دروغ های کوچک بزرگ

داستان از قسمت اول در مورد یک صحنه ی قتل آغاز می شود. ولی اصلا مشخص نیست که کدام یک از شخصیت ها و یا توسط چه کسی کشته شده است. در هر قسمت از تعدادی از شخصیت ها بازجویی می شود و نشان می دهد که همه ی آن ها چقدر راحت همدیگر را به خاطر ثروتمند و یا فقیر بودن قضاوت می کنند. در نهایت در جشن خیریه ی مدرسه تمام شخصیت ها روبروی هم قرار می گیرند و جین متوجه می شود که مکس همان مردی ست که به او تعرض کرده. بانی همسر دوم نیتن، مکس را به خاطر رفتار پرخاشگرانه اش از پله ها به پایین هل می دهد و مکس درجا کشته می شود. 

پیشنهاد ما :  بیتکوین چیست ؟ 10 نکته در مورد بیتکوین که حتما باید بدانید

سریال دروغ های کوچک بزرگ

در آخرین صحنه ی فیلم تمام شخصیت ها با هم در ساحل دریا خوش می گذرانند و بدون توجه به اتفاقی که افتاده از هم حمایت می کنند. باید ببینیم که نیکول و ریس برای فصل دوم این سریال هیجان انگیز چه چیزی آماده کرده اند.

سریال دروغ های کوچک بزرگ

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر