جدیدترین اخبار خودرو

اشتباهات رایج در روابط رمانتیک را بشناسید و از آن ها دوری کنید

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

اشتباهات رایج در روابط رمانتیک را می شناسید؟ از این موارد دوری کنید

شرایط برای قرار گرفتن در روابط رمانتیک بسیار مشکل شده. خیلی از افراد دیگران را سر کار می گذارند، از دنیای مجازی محو می شوند و درصد زیادی از این روابط عاقبت خوبی ندارد. یک رابطه ی رمانتیک کامل دیگر وجود ندارد. ولی آیا علت آن درگیر شدن با چک لیستی ست که انتظار داریم شریک زندگیمان داشته باشد؟ و یا فراموش کرده ایم که قرار گرفتن در یک رابطه ی رمانتیک به چه صورت است؟ ما در این مطلب متداول ترین اشتباهاتی که در یک رابطه ی رمانتیک مرتکب می شوید را شناسایی کرده ایم. اگر به دنبال شناسایی اشتباهات رایج در روابط هستید این مقاله را از دست ندهید:

اشتباهات رایج در روابط

زیر نظر گرفتن فرد در شبکه های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید بدانید که شریک زندگی شما در کدام مدرسه یا دانشگاه تحصیل کرده و یا یه شغلی دارد. بهتر است پیش از اولین قرار ملاقات فرد مورد نظر را در شبکه های اجتماعی زیر نظر نگیرید. در عصر اخبار ضد و نقیض ممکن است نکته ای پیدا کنید که انتظارات شما را به کلی دگرگون کند. بهتر است صفحه ی اینستاگرام او را زیر و رو نکنید. علاوه بر آن آیا واقعا مهم است که پارسال تعطیلات به کجا سفر کرده و یا سه سال پیش برای صبحانه چه چیزی خورده است؟

صحبت کردن در مورد روابط قبلی

امیدوارم این نکته را از قبل بدانید. هیچ کس دوست ندارد در مورد دعواهای بی معنی شما و شریک سابقتان چیزی بداند. این یکی از اشتباهات رایج در روابط است که معمولا در قرار اول اتفاق می افتد. به خاطر داشته باشید که صحبت کردن در مورد این مسائل شما را جذاب جلوه نمی دهد. از روش های دیگری استفاده کنید.

پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

اشتباهات رایج در روابط

منتظر گذاشتن طرف مقابل

این یکی از اشتباهات رایج در روابط مدرن است. منتظر گذاشتن یعنی جواب پیام های او را دیر بدهید تا تصور کند شما حسابی سرتان شلوغ است و اصلا فرصت ندارید. اگر دوست دارید به پیام او جواب بدهید نگران مسائل دیگر نباشید. فقط جواب بدهید. اگر نگران پیام های مداوم و گاه و بیگاه هستید خودتان را واقعا سرگرم کاری کنید.

برملا کردن خودتان

بهتر است در قرار ها خود واقعی تان باشید ولی لازم نیست کل زندگیتان را مو به مو تعریف کنید. شاید در نظر او کمی خودشیفته به نظر برسید و یا تحمل این صحبت ها کمی مشکل باشد.

بهتر است با گذشت زمان ذره ذره در مورد خودتان صحبت کنید. به این ترتیب اطلاعات به خوبی و با همراهی هم به اشتراک گذاشته می شود.

اشتباهات رایج در روابط

باید در قرار اول به هم نزدیک شوید

اگر می خواهید مطمئن شوید که قرار اول به خوبی پیش رفته لازم نیست حتما با هم نزدیک شوید. (!) البته این نزدیکی ها نشان دهنده ی صمیمیت شماست. ولی نباید مبنای قضاوتتان قرار بگیرد. برای بعضی از مردم رسیدن به این مرحله به کمی زمان نیاز دارد. (!) صبور باشید.

تهیه کردن چک لیست

بدانید که به دنبال چه کسی می گردید ولی به خاطر خدا لازم نیست در مورد اعتقادات سیاسی و یا سابقه ی دیابت در خانواده سوال کنید. این مورد یکی از اشتباهات رایج در روابط است که به شما اجازه نمی دهد با طرف مقابل به خوبی آشنا شوید. بهتر است با روشنفکری کامل به رابطه وارد شوید. البته بهتر است بدانید که به دنبال چه ویژگی هایی در شریک زندگی خود می گردید ولی این لیست نباید ثابت بماند.

پیشنهاد ما :  چه گونه خود را در اینستاگرام از دید دوستان و آشنایان پنهان کنیم؟

اشتباهات رایج در روابط

صحبت نکردن با تلفن

اگر فقط از طریق پیام کوتاه صحبت می کنید بدانید که گاهی تشخیص شوخی از بی توجهی مشکل است. اگر می خواهید واقعا او را بشناسید گوشی را بردارید و با او صحبت کنید. (در کنار دایرکت های اینستاگرامی و توییتری) آشنایی مدرن هر چیزی را خلاصه و مختصر کرده است.

شیک شدن زیادی در قرار اول

بهتر است در قرار اول عادی باشید و به کافی شاپ بروید. اگر از ابتدای رابطه هر چیزی را بی نقص انتخاب کنید انتظارات برای جلسات بعدی بالا می رود. بهتر است این قرارهای شیک و پیک را برای دفعات سوم و یا چهارم کنار بگذارید.

اشتباهات رایج در روابط

صحبت کردن، صحبت کردن و صحبت کردن

یکی از اشتباهات رایج در روابط این است که مدام صحبت کنید و اصلا به طرف مقابل گوش ندهید. اگر خیلی در مورد زندگی شخصیتان صحبت می کنید بدانید که این کار طرف مقابل را از شما دور می کند و از شما فردی خودخواه نمایش داده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر