جدیدترین اخبار خودرو

خصوصیات رفتاری کارآفرینان موفق دراداره کسب و کارهای خانگی

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

ویژگی های مشترک میان کارآفرینان موفق که منجر به رشد کسب و کار شما می شود

اگر می خواهید بدانید که وِیژگی های کارآفرینان موفق را دارا هستید این مطلب به شما کمک میکند تا با شناسایی و بررسی خصوصیات رفتاری و نحوه مدیریت کسب و کارهای خانگی که توسط افراد معمولی ایجاد شدند و سپس آنها را به کارآفرینان موفق در عرصه تجارت تبدیل کردند، به جمع این کارآفرینان بپیوندید .برای کارآفرین بودن یک قالب خاص وجود ندارد اما این مشخصه ها ممکن است به افرادی که اید های خوبی برای راه اندازی کسب و کار خود دارند بدهد که منجر به موجب موفقیت آنها در عرصه تجارت شود.

کارآفرینان موفق


در مطلب گذشته به تعدادی از ویژگی ها و خصوصیات کارآفرینان اشاره کردیم امروز دو ویژگی دیگر کارآفرینان موفق را مورد بررسی قرار میدهیم  :

کارآفرینان موفق

 

  • برنامه ریزی برای انجام فعالیت های کسب و کار خانگی یکی از مهمترین قسمت های رسیدن به  موفقیت است زیرا به ایجاد عادت های مفیدی که صاحبان هر کسب و کاری باید داشته باشند کمک می کند و در توسعه و پیاده سازی استراتژی ها نقش مهمی دارد. شما به عنوان صاحب یک کسب و کار نیاز به تجزیه و تحلیل وضعیت شغلی و تحقیق و جمع آوری داده ها دارید و نتیجه گیری را به طور عمده بر اساس حقایق که از طریق تحقیقات نشان داده شده است، انجام می دهید. برنامه ریزی برای کسب و کار همچنین به شما در رسیدن به اهدافتان نیز کمک می کند، زیرا اهداف و چگونگی دستیابی به آنها را بر روی کاغذ مینویسید .
پیشنهاد ما :  بیتکوین چیست ؟ 10 نکته در مورد بیتکوین که حتما باید بدانید

کارآفرینان موفق

  • حساب و کتاب دقیق

نکته حیاتی هر شرکت تجاری جریان های نقدی آن شرکت هستند ، خرید مواد اولیه، پرداخت هزینه ها، تبیلغات، تعمیر و تعویض ابزار کار و تجهیزات وهمچنین سهم خودتان از درآمد حاصل از کسب و کار را به صورت منظم و برنامه ریزی شده انجام دهید تا بتوانید به کارکردن ادامه دهید. تمام صاحبان مشاغل خانگی باید عاقلانه درآمد ها  هزینه های خود را مدیریت کنند تا تبدیل به کارآفرینان موفق شوند.

دو جنبه برای مدیریت عاقلانه پول وجود دارد :

  1. پولی که بابت خدمات و یا کالا هایی که تولید کرده اید از مشتریان خود کسب می کنید، که به عنوان “درآمد” شناسایی می شود.
  2. پولی که بابت مواد اولیه و لوازم و دستمزد و سایر اقلام مورد نیاز در چرخه فعالیت های تولیدی و حفظ فعالیت تجاری خود صرف می کنید که به عنوان ” هزینه ” قلمداد می شوند

در روز های آینده به بررسی سایر ویژگی های کارآفرینان موفق خواهیم پرداخت .

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۱)

  1. ۰

    […] و نقشی در جذب مشتریان دارد ؟ در گذشته مقالاتی در زمینه خصوصیات رفتاری کارآفرینان برتر و موفق در حرفه و فعالیت های تجاری منتشر کردیم، تا اگر […]

افزودن نظر