جدیدترین اخبار خودرو

درون گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ چه می‌گذرد؟

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

درون دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ چه می‌گذرد؟

به تازگی تصاویری از اجزای داخلی دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ لو رفته است و فاش می‌کنند که درون گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ چه می‌گذرد؟ پیش از این تصاویری از باتری‌هایی منتشر شده که گفته می‌شود در دو گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به کار گرفته می‌شوند. این تصاویر را یک فروشنده اطلاعات و اسرار محرمانه به نام رولاند کوانت انتشار داده بود؛ کسی که امروز پاره‌ای از مشخصات داخلی دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را در قالب تصاویری دیگری انتشار داده است.

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس

یکی از این تصاویر مربوط به قابلیت سخت‌افزاری حسگر اثر انگشت (متوجه شکل جدیدش هستید؟) است و دیگری تک دوربینی را به نمایش گذاشته است که به قسمت پشت این گوشی پرچمدار سال ۲۰۱۸ مربوط می‌شود.

تصویر دیگری که به دست کوانت منتشر شده است بیانگر بورد درگاه USB-C برای گوشی گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ است. هر دو مدل گوشی در روز ۲۵ فوریه در آیینی که سامسونگ در بارسلونا برگزار می‌کند رونمایی خواهند شد. یعنی یک روز پیش از آغاز به کار همایش جهانی موبایل ۲۰۱۸. این در حالی است که از تصاویر رندر شده پیشین این شرکت چنین برمی‌آید که گوشی‌های پرچمدار سامسونگ معمولا ۱۶ مارس معرفی می‌شده‌اند.

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس

تصویر بعدی که در مطلب شاهد آن هستیم و پیشتر یعنی نزدیک به یک ماه پیش نیز فاش شده بود فاش می‌سازد که هر دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس در قسمت پشت دستگاه‌‌ها شکل و شمایلی متفاوت دارند زیرا به جای قرار گرفتن حسگر اثر انگشت در کنار دوربین اصلی در قسمت عقب براساس آن چه در گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به کار گرفته شده است این بار سامسونگ ترجیح داده است تا حسگر اثر انگشت را زیر ماژول دوربین قرار دهد.

این تصمیم قدری کار را برای کاربرانی که عادت کرده‌اند تا به کورمال کورمال حسگر اثر انگشت را پیدا کنند دشوارتر می‌سازد چون این بار با لمس کردن‌های مکرر باعث لکه‌دار شدن لنز دوربین می‌شوند.

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس

منبع: Phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر