جدیدترین اخبار خودرو

تمایل ۱۱ درصد از کاربران برای خرید آیفون ۸

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

تمایل ۱۱ درصد از کاربران برای خرید آیفون ۸

اطلاعات جدید ارسال شده توسط “بارکلی” و به دست آمده از CNBC به مشتریان خود، نشان می دهد که قیمت آیفون در این سال ممکن است به نقطه اوج خود برای مصرف کنندگان برسد. که این آیفون در دهمین سالگرد تولید خود که آیفون ۸ نامیده می شود. گمانه زنی ها نشان میدهد که قیمت اولیه آیفون ۸، ۱۰۰۰ الی ۱۲۰۰ دلار باشد. بر این اساس نظرسنجی ها نشان می دهد که تنها ۱۱ درصد گفته اند که برای آیفون جدید، حاضر به پرداخت ۱۰۰۰ دلار هستند. در میان صاحبان آیفون جدید، این ۱۱ درصد به ۱۸ درصد خواهد رسید.

خرید آیفون 8

با این حال به نظر می رسد با تعداد نظرسنجی ها ی بدست آمده ، فروش آیفون ۸ خوب نباشد. اکثر کسانی که مورد بررسی قرار گرفتند اذعان داشتند که مایل هستند مبلغ ۴۸.۵۰ دلار بصورت ماهیانه در ۱۲ ماه پرداخت کنند. این بدان معنی است که برای ارتقای آیفون خود نیاز به یک برنامه ۱۲ ماهه و فروش آیفون فعلی خود دارند.

حداقل برای سال ۲۰۱۷، بسیاری از ویژگی های جدید آیفون از جمله پانل OLED، صفحه نمایش لبه به لبه و سنسور تشخیص چهره می تواند منحصر به فرد باشد. و این همان چیز مهمی است که مصرف کنندگان باید بدانند. در اواخر هفته گذشته “مینگ چی کو” تحلیلگر KGI اعلام کرد که تنها ۲ میلیون تا ۴ میلیون آیفون ۸ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این می تواند کسانی را که خود را برای خرید آیفون های جدید تنظیم نمودند ناامید کند.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر