جدیدترین اخبار خودرو

سلامت روحی مدیران کسب و کارهای خانگی در خطر است !

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

نتایج جدید ترین تحقیقات صورت گرفته درباره عواقب عدم اهمیت به سلامت روحی مدیران کسب و کارهای خانگی

اگر صاحب کسب و کار  خانگی هستید در کنار اهداف کاری و فعالیت های تجاری به سلامت روحی خود نیز اهمیت بدهید. مقاومت در برابر وسوسه کار کردن در تمام ساعات روز توسط صاحبان کسب و کارهای خانگی اجتناب ناپذیر است. مدیران از پس پرداخت حقوق اضافه کار کارمندان بر نمی آیند و در مدیریت کسب و کارهای خانگی مدیری وجود ندارد که به شما یادآوری کند تا کار را تعطیل کنید و کمی استراحت کنید و به غیر از کسب درآمد به سلامت روحی خود نیز اهمیت بدهید.

هر فردی که به اداره یک کسب و کار خانگی مشغول است باید برنامه ریزی منظمی برای روزهای خود داشته باشد به این صورت که در برنامه خود زمانی برای استراحت دادن به ذهن و جسم خود همچنین خوردن غذا در آرامش و بدون استرس کاری ،زمان هایی را در کنار اعضای خانواده سپری کردن و حتی روزهایی را به عنوان تعطیلات برای مسافرت رفتن برای خود در نظر بگیرد و به این ترتیب به سلامت روحی خود نیز اهمیت بدهد.

برای توجه به سلامت و تن درستی خود به محض این که تعهد خود را به عنوان مدیر یک کسب و کار آغاز کردید برنامه خود را تنظیم کنید البته به خاطر داشته باشید که برنامه شما باید انعطاف پذیر باشد، به این معنا که برای تمامی ساعات کاری روز خود برنامه نچینید و در هر روز برای به اتمام رساندن کارها یک یا دو ساعت اضافه در برنامه در نظر بگیرید تا در صورتی که کارها تا قبل از زمان پیش بینی شده تمام نشدند بتوانید در ساعاتی که برای خود مد نظر قرار داده اید آنها را جبران کنید.تمام مدت کار کردن و توجه نکردن به سلامت روحی  باعث می شود به مرور زمان از کیفیت عمل شما کاسته شود وتمرکز خود را از دست بدهید همچنین علائمی همچون خستگی را به همراه خواهد داشت و هر کدام از این عوامل به تنهایی ممکن است باعث بروز نارضایتی هایی از جانب مشتریان و مراجعه کنندگان شود. می توانید دلایل اهمیت جلب رضایت مشتریان را در مقالات قبل مطالعه کنید.

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر