جدیدترین اخبار خودرو

نمایش نسخه تقریبا کامل شده گوشی خم شونده گلکسی X در نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (تعداد آرا : 15٫005)
Loading...

نسخه تقریبا کامل شده گوشی خم شونده گلکسی X در نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ در معرض نمایش است.

شرکت سامسونگ با حضور در نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ نسخه‌‌ای تقریبا کامل شده از گوشی خم شونده گلکسی X با صفحه نمایش ۷.۳ اینچی را در معرض دید همگان قرار داده است اما مثلی معروف هست که می‌گوید هر جا دود هست آتش هم احتمالا هست!

گلکسی X

حرف و حدیث‌هایی که در این چند روز درباره گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ به گوش رسیده است شاید چیزی بیش از تعداد اخباری باشد که در دو ماه گذشته در این زمینه منتشر شده‌اند. از همه این خبرها و بگو مگوها این برآیند به دست آمده که شرکت سامسونگ به معنای حقیقی کلمه دست به ساخت نوعی متفاوت و خاص از گوشی هوشمند زده و آن را در نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ در معرض تماشا گذاشته است.

قبول! سامسونگ چنین پدیده‌ای را در نمایشگاه پیشین سی‌یی‌اس هم رو کرده بود اما اکنون چنین در نظر می‌آید که با کاری کمابیش تمام شده طرف هستیم. دست کم از منظر سخت‌افزاری این موضوع قابل اثبات است چراکه گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ موسوم به گلکسی X آماده تولید انبوه شده است.

سامسونگ در عین حال نمونه‌های اولیه این نوع گوشی رو کرده است که هم رو به داخل خم می‌شود و هم رو به بیرون ولی احتمالا گوشی خم شونده به سمت داخل را به دست گرفته است و در همان حال به دنبال ارایه نوع خم شونده از بیرون به مثابه نسل بعدی گوشی‌های خم شونده است.

گلکسی X

از طرف دیگر، گوشی خم شونده به سمت بیرون از قدرت جولان بیشتری برخوردار است و از جمله دستگاه‌هایی است که پاسخگوی نیازی است که پایایی بیشتری دارد. اگر هم درست و حسابی متوجه نشده‌اید که منظور از خم شونده چیست می‌توانید به تصاویری که در متن خبر می‌بینید رجوع کنید.

صفحه نمایش این گوشی در زمانی که در حالت خم شدگی قرار ندارد به گفته منابع متعدد خبری نوعی از صفحه نمایش با ابعاد ۷.۳ اینچی است که به نظر برای گوشی موبایل خیلی بزرگ به نظر می‌رسد. چنین صفحه نمایشی به کاربر اجازه می‌دهد تا خیلی راحت‌تر فیلم‌های خود را تماشا کند و در عین همان به سرعت آن را خم کند و در جیب خود بگذارد.

به گفته شخصی که روز ۱۰ ژانویه در نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ حضور داشته است شرکت سامسونگ این بار توانسته است توجه مخاطبان و کاربران بیشتری را در مقایسه با سال قبل جلب کند چون گوشی ساخته شده این شرکت به نظر تمام شده می‌آید و حاوی تجربه‌های جدیدی در زمینه گوشی موبایل است.

گلکسی X

در این مرحله صحبت کردن درباره مشخصات فنی و قیمت گوشی خم شونده گلکسی X به نظر کار عبث و بیهوده‌ای می‌آید هرچند دور انتظار است که با قیمتی مناسب و حتی ارزان به دست ما و شما برسد.

منبع: Phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر