جدیدترین اخبار خودرو

هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو معرفی شد

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو معرفی شد

فوجیتسو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لپتاپ ژاپنی بوده که به تازگی از هدست واقعیت ترکیبی خود رونمایی کرد. هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو شباهتی به دیگر هدست های تاکنون معرفی شده شرکای سامسونگ داشته و مشخصات قابل توجهی برای آن در نظر گرفته شد. هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو یک محصول مبتنی بر ویندوز و ابتدا وارد بازار ژاپن می شود و قیمتی ۴۴۵ دلاری خواهد شد. این قیمت نسبت به دیگر هدست های واقعیت ترکیبی معرفی شده کمی گران قیمت تر است.

هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو

هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو در ابتدا به شکل باندل با لپتاپ های FMV LifeBook AH-MR/B3 با قیمت ۲۱۴۰ دلار نیز به فروش می رسند تا کاربران بتوانند از هر دو دستگاه لازم برخوردار باشند. همانطور که می دانید برای استفاده از هدست های واقعیت ترکیبی باید از سیستم دسکتاپی بهره گرفت و فوجیتسو نیز این سیستم را به شکل باندل در اختیار مشتریان قرار می دهد. متاسفانه مشخص نشده آیا لپتاپ LifeBook  می تواند نرخ تجدید ۶۰ تا ۹۰ هرتزی داشته باشد یا خیر. اما هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو به دو صفحه نمایش ۲.۹ اینچی ۱۴۴۰*۱۴۴۰ پیکسلی مجهز بوده که نرخ تجدید ۹۰ هرتزی دارد.

هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو

گذشته از آن هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو میدان دید ۱۰۰ درصدی داشته و موجب تجربه لذت بخش در دنیای واقعیت ترکیبی می شود. فوجیتسو قصد داشته هدست واقعیت ترکیبی خود را در ماه دسامبر سال جاری وارد بازار ژاپن کند و قیمت جهانی آن نامشخص باقی مانده است. بنابراین مشخص نیست هدست واقعیت ترکیبی فوجیتسو چه زمانی به فروش می رسد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید به وب سایت رسمی شرکت فوجیتسو مراجعه کرد تا اطلاعات کافی درباره این محصول شرکت ژاپنی بدست آورد.  پیشتر نیز فوجیتسو لپتاپ بسیار کم وزن جدیدی معرفی کرده که تنها ۹۰۰ گرم بوده و از مشخصات مناسبی در مقایسه با دیگر لپتاپ ها بهره می برد. شایان ذکر بوده احتمالا در سال ۲۰۱۸ شاهد عرضه هدست در سایر نقاط خواهیم بود.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر