جدیدترین اخبار خودرو

گلکسی A7 با نام گلکسی A8 پلاس معرفی می‌شود!

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

به احتمال زیاد گوشی گلکسی A7 جدید با نام گلکسی A8 پلاس راهی بازار می ‌شود .

سامسونگ در نظر دارد تا در سال ۲۰۱۸ گوشی گلکسی A7 را با نام گوشی گلکسی A8 معرفی کند . در این خصوص نه این که به اسناد و مدارک بیشتری نیاز باشد اما به لطف فایل‌ های قانونی بلوتوث می ‌توان به این موضوع رسید که چه هنگام نام‌ های گوشی ‌های میان ‌رده سامسونگ در سری A مشخص می ‌شوند .علت چنین تغییر نامی می تواند صفحه نمایش بزرگ و با حاشیه اندک‌ باشد که برای آن در نظر گرفته شد . این گوشی از صفحه نمایشی با نسبت تصویر ۱۸:۹ برخودار است و به همین علت به گلکسی نوت ۸ و گلکسی اس ۸ بسیار شبیه است ؛ هر چند با توجه به تصاویر لو رفته نمی ‌توان به وطر دقیق ابعاد صفحه نمایش را بیان کرد .

گلکسی A8 پلاس

پس از این که چندی پیش به کارگیری Bluetooth 5.0 در گوشی گلکسی A8 پلاس محرز شد اکنون نیز به استناد بانک اطلاعاتی موجود می ‌توان انتشار گوشی گلکسی A7 را با نام گلکسی A8 پلاس در سال ۲۰۱۸ قطعی شده قلمداد کرد .

این که گوشی گلکسی A7 با نام رمز SM-A720F شناخته شده است ولی چیزی که شما مشاهده می‌ کنید نام رمز SM-A730F است کار را زیاد دشوار نمی ‌کند که به این نتیجه برسید که مطابق معمول جانشین آنها گوشی A7 که برای سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده نباشد . اما سامسونگ به معنای حقیقی کلمه در حال تغییر موضع به نام گذاری جدید طرح ‌های خود است و در این راه گوشه چشمی به پرچمدارهای گلکسی اس دارد .

پیشنهاد ما :  اپلیکیشن ایمیل سامسونگ روی اندروید نسخه 7.0 به بالا قابل اجرا است

گلکسی A8 پلاس

بنابراین ، مشتاقانه منتظریم تا شاهد انتشار مختصات و مشخصات گوشی گلکسی A8 و گوشی گلکسی A8 پلاس که در هر دو برای سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده‌ اند باشیم ؛ هر چند در حال حاضر می ‌دانیم که سامسونگ در نظر دارد تا در این گوشی ‌ها از طراحی جدید خود موسوم به « Infinity Design » استفاده کند .

گلکسی A8 پلاس

منبع: phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر