ویژگی های آینده برنامه گوگل لنز

برنامه گوگل لنز هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، اما تیم مهندسی در پشت برنامه به نظر می رسد بر روی ویژگی های آینده این برنامه تمرکز دارد. بعد از معرفی اخیر واردات مستقیم به Google Keep و OCR ، مهمترین چیز بعدی که به گوگل لنز اضافه می شود خرید AR است. گوگل لنز یکی از نمونه های باور نکردنی یادگیری ماشین در عمل است. این یک امر برای گرفتن عکس است، اما این کاملاً متفاوت است، زمانی که می توانید از آن به عنوان وسیله ای برای یادگیری بیشتر در مورد جهان اطراف خود استفاده کنید. اگر از آن استفاده نکرده اید، فقط باید به این برنامه اعتماد کنید. گوگل قصد دارد در آینده آن را مفیدتر کند، با پیشرفتهایی برای خرید، طبیعت، تجربیات AR جدید و مدل جدید OCR (تشخیص کاراکتر نویسی).

گوگل لنز

بهبود های خرید و پیشرفت های طبیعی به احتمال زیاد به افزایش تعداد و نوع اشیاء و صحنه هایی که گوگل لنز می تواند تشخیص دهد. خرید یکی از آن فعالیت هایی است که واقعا برای آن مفید می باشد. تصور کنید مقایسه خرید در خرده فروشان محلی شما، همه در زمان واقعی است. مانند همه این تغییرات، ما باید دقیقا همان چیزی را که گوگل در فروشگاه داشته است ببینیم، که این پتانسیل وجود دارد.

جزئیات زیادی از این ویژگی وجود ندارد و هیچ بیانیه ای در ارتباط با این برنامه وجود ندارد و مطمئن باشید که برنامه های این شرکت تغییر می کنند. فقط باید صبر کرد و ببینید که این پیشرفت ها و ویژگی های جدید چه زمانی انجام می شود. آنچه این امر مستلزم است، گرچه جزئیات در این لحظه کمیاب است، دوربین شما را به چیزی، به عنوان مثال، یک مقاله از لباس و یا هر چیز دیگری، اشاره می کند و به طور خودکار قیمت ها و لینک های آنلاین فروشگاه را بر روی تلفن شما می گذارد. به گفته مهندس گوگل لنز راجان پاتل، این ویژگی در حال حاضر در قالب بسیار ابتدایی است، اما در به روز رسانی های آینده گسترش خواهد یافت.
ویژگی های دیگری که به گوگل لنز می آیند عبارتند از شناخت بهتر گیاهان و حیوانات، به طوری که شما فقط می توانید یک گل عجیب و غریب را با اشاره به دوربین خود شناسایی کنید.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر