جدیدترین اخبار خودرو

نقش و میزان اهمیت برگزاری جلسه های کوتاه مدت در افزایش بهره وری شرکت ها

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

اهمیت برپایی جلسه های کوتاه مدت برای افزای بهره وری شرکت 

جلسه های کوتاه مدت برگزار کنید، در تمامی ادارات و شرکت ها برپا کردن گردهمایی لازم و ضرری است این کار به مدیران امکان تقوت روحیه کار گروهی و همچنین تقسیم وظایف و بررسی دقیق تر وضعیت شرکت را می دهد همچنین امکان پاسخ گویی به سوالات و به اشتراک گذاشن راهکار های مفید و به روز به کارکنان را می دهد. اما در برگذاری این جلسات باید نکاتی را به خاطر داشت.

جلسات کوتاه مدت

 در برخی موارد حتی زمانی که کارکنان از برپایی جلسات مطلع می شوند ذهن خود را از همان لحظه خاموش می کنند و مغز آنها دیگر حاضر به شنیدن و توجه به مطالب مورد بررسی در جلسه نخواهد بود. جلسات باید بسیار مختصر و درباره موضوعات اصلی و تصمیم گیری های مهم باشد. هدف این جلسه های کوتاه مدت باید برای بحث در مورد رخ دادهای جدید یا ایجاد تغییرات عمده و یا توسعه شرکت باشد.

جلسه های کوتاه مدت

اگر به عنوان مدیر یک سازمان تشخیص دادید که  شرکت شما نیاز به برگزاری یک جلسه دارد، برای افزایش بهره وری گردهمایی ها آن جلسه را در قالب جلسه های کوتاه مدت برگزار کنید، به این ترتیب شما می توانید بهره وری و کارآیی را در روند جلسه و دریافت نتایج مطلوب افزایش دهید، زیرا کارکنان شما در طول جلسه های کوتاه مدت  که به صورت گروهی برگزار می شوند نسبت به نشست های رسمی و طولانی تمرکز بیشتری خواهند داشت.

به همین ترتیب همیشه در نظر بگیرید که آیا برای مطرح کردن مطلب مورد نظر به کارکنان راه کار های ساده تری وجود دارد ؟ در برخی موارد ممکن است ارسال یک ایمیل به کارکنان و مطلع کردن آنها از وضعیت موجود زمان کمتری از وقت کاری آنها را بگیرد و در عین حال فرصت بیشتری به آنها بابت انجام وظایف اصلی و تمرکز روی موضوع عنوان شده بدهد.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر