جدیدترین اخبار خودرو

دو قابلیت جدید در گوشی آنر V10

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

گوشی آنر V10 با دریافت تازه‌ترین به‌روزرسانی از دو قابلیت جدید برخوردار می‌شود.

گوشی آنر V10 در حال دریافت به‌روزرسانی مختصری است که منجر به اضافه شدن دو قابلیت جدید مهم است که بیشتر به کار کاربرانی می‌آید که از گوشی‌های هوشمند خود در مواقع تفریح و سرگرمی استفاده زیادی می‌کنند. یکی از قابلیت‌ها حالت مهمانی (Party Mode) نام دارد اما با این که جنبه سرگرمی دارد ویژگی بهینه‌سازی برای برنامه کاربردی Game Suite در گوشی آنر V10 نیز هست.

گوشی آنر V10

اکنون باید پرسید که قابلیت‌ حالت مهمانی (Party Mode) به طور دقیق در گوشی آنر V10 چه کار می‌کند؟ زمانی که این قابلیت فعال باشد این امکان را فراهم می‌کند تا چند گوشی آنر V10 از طریق قابلیت NFC به یک دیگر متصل شوند و همه گوشی‌ها به طور همزمان یک آهنگ را پخش کنند. همچنین این قابلیت قادر به ایجاد صدای چند کاناله است که در نوع خود تجربه جدیدی به شمار می‌آید.

قابلیت دوم که در بهینه‌سازی شبکه به کار می‌آید جزو برنامه‌های کاربردی سوم شخص است که در فهرست Game Suite یافت می‌شود. این قابلیت به شکل انحصاری فقط برای کاربران گوشی آنر V10 تهیه و تدارک دیده شده است. آنر خاطرنشان کرده است که به‌روزرسانی حاضر قادر به بهینه‌سازی حساسیت صفحه نمایش در هنگام گرفتن اسکرین‌شات یا ویدئو نیز هست.

گوشی آنر V10

مخلص کلام این که به‌روزرسانی جدید موجب ثابت در کار سیستم گوشی آنر V10 می‌شود به نحوی که کاربر دستگاهی با کارکرد روان و راحت در اختیار خواهد داشت.

منبع: Phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

برچسب ها :
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر