جدیدترین اخبار خودرو

اچ‌تی‌سی از دستگاه سربند واقعیت مجازی HTC Vive VR جدید خود رونمایی می‌کند

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

اچ‌تی‌سی از دستگاه سربند واقعیت مجازی HTC Vive VR جدید خود در نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ رونمایی می‌کند.

براساس تازه‌ترین مطلب درج شده در صفحه توئیتر شرکت اچ‌تی‌سی، (روز جمعه ۱۵ دی ۹۶)، این شرکت تصمیم دارد تا دستگاه سربند واقعیت مجازی HTC Vive VR جدیدی را در روز دوشنبه هفته جاری (۱۸ دی ۹۶) رونمایی کند. در این مطلب از عبارت «وضوح سال جدید» نام برده شده است. شرکت اچ‌تی‌سی به روشی هوشمندانه از مخاطبان خود خواسته است تا سال جدید میلادی را با وضوح و کیفیت بهتری آغاز کنند! به این معنی که سربند واقعیت مجازی HTC Vive VR جدید این شرکت برخوردار از صفحه نمایش با کیفیت بالاتر از نمونه اصلی است و مضاف بر این که اچ‌تی‌سی معتقد است بسیار هوشمند است.

سربند واقعیت مجازی

با توجه به این که روز دوشنبه در واقع روز آغاز به کار نمایشگاه سی‌یی‌اس ۲۰۱۸ در شهر لاس وگاس آمریکا است می‌توان گفت همه چیز دارد دست به دست هم می‌دهد تا در روز مقرر سربند واقعیت مجازی HTC Vive VR جدید شرکت اچ‌تی‌سی رونمایی شود. به رغم بازار کساد و بی‌رونق گوشی‌های تلفن همراه هوشمند شرکت اچ‌‌تی‌سی، این شرکت در زمینه تولید سربند واقعیت مجازی خیلی خوب و درخور اعتنا عمل کرده است. پس از این که سپتامبر گذشته معلوم شد که اچ‌تی‌سی وارد معامله ۱.۱ میلیارد دلاری با گوگل شده است و در نتیجه آن ۲۰۰۰ نفر از کارکنان اچ‌تی‌سی به گوگل منتقل شدند، این شرکت تایوانی (اچ‌تی‌سی) اعلام کرد که در نظر دارد تا در زمینه تولید و عرضه دستگاه‌های سربند واقعیت مجازی همچنان به فعالیت خود ادامه دهد.

پیشنهاد ما :  مشاهده سرعت وای‌فای در قابلیت جدید اندروید 8.1

سربند واقعیت مجازی HTC Vive شرکت اچ‌تی‌سی نخست بار در همایش جهانی موبایل سال ۲۰۱۵ در بارسلونا رونمایی شد. در روز پنجم آوریل ۲۰۱۶ میلادی این سربند با قیمت تقریبی ۸۰۰ دلار در دسترس مشتریان قرار گرفت. پس از گذشت شش ماه اول حضور این دستگاه در بازارهای جهانی، شرکت اچ‌تی‌سی اعلام کرد که بیش از ۱۴۰ هزار از سربند واقعیت مجازی HTC Vive تاکنون به فروش رفته است.

سربند واقعیت مجازی

با احتساب قیمت ۸۰۰ دلار می‌توان به این نتیجه رسید که شرکت اچ‌تی‌سی در نیمی از سال به درآمد ۱۱۲ میلیون دلاری از قبل فروش سربند واقعیت مجازی HTC Vive رسیده است. در اوایل همان سال، این حدس و گمان وجود داشت که شرکت اچ‌تی‌سی اقدام به جداسازی واحد تولید سربند واقعیت مجازی از اصل شرکت می‌کند اما چندی بعد چنین تصمیمی از سوی مدیران اجرایی اچ‌تی‌سی کنار گذاشته شد.

منبع: phonearena

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر