جدیدترین اخبار خودرو

یک فصل بد دیگر برای اچ‌تی‌سی!

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

تازه‌ترین گوشی‌‌های هوشمند شرکت اچ‌تی‌سی حقیقتا گوشی‌های خیلی خوبی هستند اما عجیب است که گزارش ربع دوم سال ۲۰۱۷ میلادی این شرکت اذعان می‌کند که مخاطبان و کاربران روی خوشی به آنها نشان نمی‌دهند.

به هر حال، این که شرکت اچ‌تی‌سی از گردونه ساخت‌وساز گوشی‌های هوشمند در عرصه جهانی خارج شود موضوع و مطلبی است که با گذشت زمان مشخص می‌شود اما مشروط و منوط به این است که اتفاقی خاص و چشمگیر در این زمینه رخ دهد که گوشی‌سازی مانند اچ‌تی‌سی دست از ساخت و عرضه گوشی‌های هوشمند بردارد.

همه این تحلیل‌ها زمانی صورت گرفت که شرکت اچ‌تی‌سی چندی پیش گزارش مالی منتهی به ماه ژوئن میلادی خود را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد.

براساس چهارمین سیر نزولی متوالی اچ‌تی‌سی که ناشی از شکست مالی این شرکت است، این سازنده گوشی‌های هوشمند تاکنون سهم دندانگیری در بازارهای جهانی نداشته است. اچ‌تی‌سی اقرار می‌کند که تاکنون نزدیک به ۶۴ میلیون دلار از بابت فعالیت در زمینه ساخت گوشی‌های هوشمند ضرر داده است که البته در مقایسه با ضرر ۶۶.۸۷ میلیون دلاری که این شرکت در فصل مالی قبل گزارش کرده بود قدری جای امیدواری برای این تولید کننده لوازم الکترونیکی تایوانی به وجود آورده است.

از سوی دیگر، شرکت اچ‌تی‌سی ترتیبی اتخاد کرده بود که در ربع اول سال کنونی میلادی هزینه‌های اجرایی خود را از ۴.۷ میلیارد دلار کاهش دهد و در ربع دوم آن را به ۴.۴ میلیارد دلار برساند.

اگر این مطلب رو پسندیدید، لایک فراموش نشه !!!
پیشنهاد ما :  گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 با هدفون‌های بی‌سیم AKG رایگان ارایه می‌شوند

نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر