جدیدترین اخبار خودرو

سبقت هواوی از اپل برای در اختیار گرفتن جایگاه دوم بازار جهانی

1 امتیاز2  امتیاز3  امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

در گزارش های انتشار یافته پیش بینی می شود که سازنده گوشی هوشمند چینی هواوی ، گوشی های بیشتری از اپل برای سه ماهه سوم سال تا پایان ماه سپتامبر عرضه نماید. هواوی اظهار داشته است که تا سال ۲۰۲۱، بالاتر از سامسونگ و اپل به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در جهان معرفی خواهند شد. زنجیره تامین هواوی می گوید که این شرکت انتظار دارد که مدل های سری P و سری M خود در طول سوم سال جاری نیز همراه با تلفن های همراه با نام تجاری Honor با قیمت پایین تر به فروش برسد.

سبقت هواوی از اپل

در طول سه ماهه سوم، هواوی می‌تواند بیش از ۴۰ میلیون دستگاه  را عرضه نماید که نسبت به ۳۸.۵ میلیون دستگاه فروخته شده در طول سه ماهه دوم بیشتر می باشد. در مدت زمان مشابه، فروش آیفون های اپل از ماه جولای تا سپتامبر احتمالاً کاهش خواهد یافت. در طول این سه ماهه، خریداران احتمالاً در انتظار ارائه آیفون های جدید اپل خواهند بود. این شرکت در سه ماهه سوم سال مالی خود ( ماه آوریل تا پایان ماه ژوئن ) ۴۱.۳ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را تحویل مشتریانش داد که پیشرفت کمی را نسبت به سال گذشته داشته است.

در پایان سه ماهه دوم سال، هواوی سهم ۱۱.۳ درصدی از بازار جهانی گوشی های هوشمند را به خود اختصاص داد. اپل نیز با فروش ۲.۵ میلیون دستگاه بیشتر ، سهم ۱۲ درصدی بازار جهانی را در اختیار دارد. انتظار می رود با هدف خریداران آیفون در سه ماهه سوم سال، هواوی بهترین فرصت برای در اختیار گرفتن جایگاه دوم در بازار گوشی های هوشمند جهانی را به دست آورند.

برچسب ها : ,
نظرات کاربران (۰)

افزودن نظر